19 grudnia 2017

ZAPARZACZE DO HERBATY PATRUUNA


Chłodne wieczory to zdecydowanie czas na gorącą, pyszną herbatę, bądź inne napoje, które umilą nam tą chwilę. U mnie w ostatnim czasie są to zioła, które sama zaparzam, ponieważ są bardziej intensywne niż te zapakowane mechanicznie. Do tej pory używałam zaparzacza plastikowego o kształcie truskawki, był to mój pierwszy więc wydawał się idealny, teraz gdy mam okazję wypróbować zaparzacz Patruuna, wiem, że warto sprawdzić kilka wariantów.
Od razu po wzięciu w rękę zaparzacza, czujemy, że jest stabilny, oraz porządnie wykonany. Zamknięcie na zatrzask sprawia, że nie otworzy się samoczynnie, dzięki czemu, w moim przypadku zioła pozostaną na swoim miejscu. Ma prosty,skandynawski, kolorowy design, posiada małe otwory dzięki czemu, wsypany produkt nie wylatuje do szklanki i możemy cieszyć się klarownym naparem. Najbardziej jednak podoba mi się funkcjonalność, nie potrzeba łyżeczki aby wsypać odpowiednią ilość naszej herbaty, z łatwością za pomocą części z rączkę nabierzemy potrzebą ilość i przesypiemy do drugiej części. Rączka pod wpływem ciepła się nie nagrzewa, więc może służyć nam jako łyżeczka do mieszania.  W przeciwieństwie do sylikonowych zaparzaczy łatwo się myje, nadaje się także do mycia w zmywarce. Zdecydowanie sprawdził się u mnie lepiej, niż zaparzacz w kształcie truskawki i teraz będzie spędzał ze mną chłodne wieczory. 

1 grudnia 2017

BLOGMAS - KALENDARZE ADWENTOWE ONLINE 2017

1 Grudnia, dzień przez większość z nas wyczekiwany, bowiem już tylko 23 dni pozostały do upragnionych świąt. Świąteczna atmosfera małymi kroczkami zacznie wkraczać do naszego domu. Jak się domyślacie, jak co roku, ruszyła   gama kalendarzy adwentowych różnych firm dzięki, którym możecie wygrać przeróżne prezenty dla siebie i najbliższych. Każdy na pewno wie na czym polega magia takich kalendarzy jednak gdyby ktoś miał wątpliwości oczywiście jest to specjalny kalendarz, który odlicza dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia, a przy każdym dniu kryje się niespodzianka . 

Lista kalendarzy adwentowch 2017 :
KALENDARZ ADWENTOWY BENCHMARK


KALENDARZ ADWENTOWY FAIRTRADE


KALENDARZ ADWENTOWY BABYBOOM


KALENDARZ ADWENTOWY LINDT


KALENDARZ ADWENTOWY ZOOPLUS


KALENDARZ ADWENTOWY BENEFIT


KALENDARZ ADWENTOWY PAKAMERA