8 czerwca 2015

Testowanie smoczków NUK


Zostań testującą Mamą!

W zgłoszeniu do testowania smoczków napisz dlaczego to właśnie Ty powinnaś przetestować jeden ze smoczków NUK Classic! Przekonaj nas, że idealnie sprawdzisz się jako testerka
i z zaangażowaniem podejdziesz  do zadania konkursowego oraz wypełnienia ankiety po zakończeniu testowania (max. 250 znaków ze spacjami w formularzu zgł‚oszeniowym, w przypadku wię™kszej ilości znaków w oknie formularz nie zostanie wysłany).Zależy nam na bardzo rzetelnych wynikach.
Testujące Mamy mają szansę na zdobycie jednego z 60 smoczków w tej kategorii! Jeśli się nie uda – wciąż masz szansę! Kolejne 30 smoczków będzie do rozdania na blogach, które wygrają miejsce w testowaniu! Mamy wybrane do Testowania będą zobowiązane do wypełnienia ankiety na temat otrzymanego smoczka. Testujące Mamy mogą także wziąć udział w konkursie towarzyszącym. Więcej informacji o konkursie poniżej.
Na zgłoszenia czekamy do 21.06.2015. 


 
Zgłoś swojego Bloga do testowania!

Aż 10 Blogujących Mam będzie miało niepowtarzalną okazję
aby stać się partnerem testowania smoczków Classic. Każda blogująca Mama otrzyma aż 4 smoczki NUK Classic – jeden
dla siebie i swojego Malucha, a pozostałe 3 jako nagrody
w konkursie, który będzie musiała przeprowadzić za pośrednictwem swojego bloga w terminie do 28.06.2015.
To bardzo ważna rola w całej akcji dlatego w zgłoszeniu konkursowym przekonaj nas, że to właśnie Twój blog powinien zostać wybrany do udziału w testowaniu smoczków NUK Classic (max. 250 znaków ze spacjami w formularzu zgł‚oszeniowym, w przypadku wię™kszej ilości znaków w oknie formularz nie zostanie wysłany).
Wybrane Blogi będziemy promować na stronie testowania
i na fan page NUK Polska. Blogujące Mamy również będą zobowiązane do wypełnienia ankiety po zakończeniu testowania oraz będą mogły wziąć udział w konkursie. 
Na zgłoszenia czekamy do 14.06.2015.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz