4 sierpnia 2015

Żel do usuwania skórek od Eveline CosmeticsO produktach do skórek słyszałam jednak nigdy nie używałam. Aż do czasu gdy w przesyłce od Eveline Cosmetics znalazł się właśnie taki preparat.


Wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety . Ładne i zadbane przyciągają wzrok mężczyzn a i my dzięki temu czujemy się piękne . Rynek proponuje nam dużo 'specyfików' , gadżetów i kosmetyków aby nasze dłonie wyglądały ładnie.  ***
Od producenta:
Profesjonalny preparat o błyskawicznym działaniu.
zgrubiałe i przerośnięte skórki wokół paznokci, bez ryzyka powstania uszkodzeń.
Profesjonalny preparat, który szybko, łatwo i skutecznie usuwa suche,
Zapobiega zadzieraniu, pękaniu i narastaniu skórek na płytkę paznokciową.

Zawiera olej z awokado, który pielęgnuje, wygładza i intensywnie nawilża.

Sposób użycia:
Nałóż żel na skórki i pozostaw przez 30 sekund, następnie delikatnie odepchnij je za pomocą drewnianego patyczka. Po zabiegu umyj dokładnie ręce. Dla podtrzymania efektu zabieg powtarzaj raz w tygodniu.

***


Żel zamknięty mamy w miękkiej tubce o pojemności 10ml. Opakowanie posiada ciekawą szatę graficzną .Produkt ma  biało-przezroczysty kolor, średnio gęstą konsystencję i prawie niewyczuwalny zapach. Pojemność może nie jest zniewalająca ale zdecydowanie taka ilość wystarczy na długo , niewielka ilość preparatu jest zużywana do aplikacji .
 Na efekty nie trzeba długo czekać.

\

(Dłonie partnera :D)

Po nałożeniu wystarczy odczekać 30 sekund aby żel zmiękczył odpowiednio skórki , po odsunięciu patyczkiem od razu widzimy efekt długiego paznokcia . Dłoń wygląda estetycznie , bez żadnej zadry .

Żel do usuwania skórek od Eveline Cosmetics spełnia jak najbardziej swoje przeznaczenie. Dzięki temu , że cały zabieg zajmuje mniej niż minutę , każda z nas może pozwolić sobie na taką przyjemność aby poczuć się piękną . 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz