29 września 2015

KAILAS - ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne'Firma PPHU „Ayurvedik” jest importerem i dystrybutorem naturalnych produktów wytwarzanych w Indiach. Celem firmy Ayurvedik jest wprowadzanie na rynek polski produktów w 100% naturalnych oraz promowanie alternatywnego sposobu życia.
Dokładając wszelkich starań – i mając na względzie oczekiwania pokładane w naszych produktach – dobieramy je z należytą troską. Szczególną zaś uwagę zwracamy na ich wysoką jakość i skuteczność. Importowane przez nas produkty wytwarzane są zgodnie ze wskazówkami starożytnej wiedzy indyjskiej (z dziedziny ziołolecznictwa) zwanej Ayurwedą.'Receptura produkcji kremu Kailas jest rezultatem wieloletniej pracy ekspertów ajurwedyjskich zajmujących się badaniem właściwości ziół rosnących w Himalajach.  Indyjska firma Ayurved Sumshodalaya w oparciu o receptury zawarte w ajurwedzie, we współpracy z dermatologami stworzyła krem jakiego jeszcze nie było .

Wyjątkowa skuteczność i szerokie spektrum działania kremu wynika z tego , że do jego produkcji używa się wielu rzadkich esencji ziołowych pochodzących z dziewiczo czystych terenów Himalajów , jak również jest to zasługa prastarej ajurwedyjskiej metody łączenia esencji ziołowych w odpowiedniej kolejności i w specjalnych proporcjach , dzięki czemu zyskuje się zwielokrotnienie ich mocy .


Krem KAILAS to mieszanina odżywiających i nawilżających skórę olejów roślinnych połączona z ekstraktami roślinnymi o działaniu  łagodzącym , stymulującym regenerację naskórka oraz mikro krążenie skórne, a także usuwającymi przebarwienia . Produkt działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie .

Produkt polecany do pielęgnacji skóry : 
łojotokowej
trądzikowej
z przebarwieniami

Zalecany także przy problemach z nadmiernie wysuszoną i pękającą skórą oraz przy nadmiernycm rogowaceniu skóry. 

Krem łagodzi:
skutki ukąszeń owadów
otarcia
podrażnienia skóry 

W tradycji ajurwedyjskiej stosowany również przy:
łuszczycy 
hemoroidach
grzybicy
trądziku
egzemach skórnych
oparzeniach 
odleżynachMa dość specyficzny zapach ziół. Nie pozostawia uczucia lepkości na skórze . Nie wielka ilość pozwala na użycie na dużym obszarze skóry .
Grafika prosta , nie przesadzona . Każdy kto napotka krem Kailas na półce od razu będzie wiedział do czego służy . 
Można go nabyć w opakowaniach 


2 komentarze:

  1. słyszałam o tym produkcie bardzo dużo pozytywnych opinii :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo osób ostatnio go sobie chwali :)

    OdpowiedzUsuń