8 października 2015

Nan pro 2 od Nestle


Każda z nas , która jest mamą , chce dla naszych pociech jak najlepiej . Chcemy aby miało dużo miłości , zainteresowania, najpiękniejszy pokój , ubranka , najlepszy wózek .
Dbamy o to aby się zdrowo odżywiało już od pierwszych dni życia . Jak wiadomo mleko matki jest najlepszym pokarmem dla dziecka jednak nie każda z nas może bądź po prostu nie chce karmić piersią . Wtedy zaczyna się wybór najbardziej odpowiedniego mleka dla naszego maleństwa. Wprowadzenie do diety niemowlęcia mleka modyfikowanego wiąże się z wyborem receptury , której składniki odżywcze powinny sprzyjać prawidłowemu wzrostowi oraz rozwojowi malucha. Niektóre mamy mogą mieć obawy , że ich wybór wywoła problemu z brzuszkiem u maluszka. 
Ja wybrałam NAN od Nestle i był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać .Od niedawna weszła nowość - NAN PRO 2 z L.reuteri jest wynikiem badać nad składem mleka kobiecego prowadzonych przez naukowców Nestle od ponad 50 lat.

Zawiera ono: wysokiej jakości białko OPTIPRO , aktywne kultury bakterii L.reuteri , takie jak w mleku mamy , błonnik FOS/GOS, wspomagający utrzymanierównowagi jelitowej . 


Dlaczego wybrałam NAN ?
Najważniejszym aspektem jest to , iż moja córka je po prostu toleruje . Nie ma żadnych problemów z brzuszkiem, nie ulewa . Najada się co skutkuje tym, że nie budzi się w nocy no i co ważne smak jej odpowiada . Cena nie ma większego znaczenia . Puszka 800 g wystarcza nam na ponad tydzień oczywiście także przy podawaniu innych posiłków.

Jednak myślę, że najlepszą rekomendacją jest uśmiech mojego dziecka ! ;)


1 komentarz: