24 lutego 2016

Tovago - pyszny i zdrowy smak.


Wiele osób preferuje styl życia Fit . Dużo firm dzięki tak dużemu zainteresowaniu zdrowym odżywianiem wprowadziła , bądź miała już w swojej ofercie produkty , które są idealne przy stosowaniu diecie .
Udało mi się podjąć współpracę z firmą Tovago która  jest polską rodzinną firmą, która już od 1985 roku dba o podniebienia wszystkich fanów zdrowego i wygodnego stylu życia oraz wielbicieli pysznego smaku. Jej twórcy od lat czuwają nad tym, by tworzone produkty powstawały z najwyższej jakości pełnych ziaren zbóż, osobiście doglądając wszystkich etapów produkcji. Firma błyskawicznie się rozwija i już zapowiada, że planuje poszerzenie swojej oferty o nowe, zaskakujące produkty i smaki. 
Osobiście miałam możliwość zapoznać się z produktami firmy . Otrzymałam dwa rodzaje chrupkiego pieczywa .
Chrupkie pieczywo kukurydziano-jaglane  to idealny pomysł na błyskawiczną i pełnowartościową przekąskę, którą możemy zjeść, gdziekolwiek jesteśmy i bez konieczności przygotowywania czy gotowania kaszy, czerpać z bogactwa jej witamin, minerałów i właściwości odżywczych. Nowe pieczywo Tovago jest nie tylko niskokaloryczne, ale także pożywne i bogate w błonnik.  Ma w składzie aż 20% kaszy jaglanej i szczególnie spodoba się osobom dbającym o linię, bo jego jedna kromka to tylko 23 kcal.
Idealna chrupkość sprawia , że jeszcze chętniej sięgamy po ten produkt . Równie dobrze sprawdza się jako zdrowa przekąska dla naszych dzieci - zapewniam , że pochrupią ze smakiem nawet małe niejadki !

Wygodnie, pożywnie, zdrowe i zawsze pod ręką – to idea, która przyświeca nowej serii produktów Tovago. Nowe pieczywo Tovago jest nie tylko niskokaloryczne, ale także pożywne i bogate w błonnik. Zawiera aż 18% kaszy gryczanej. Ta  nowa, unikalna i zdrowa kompozycja smakowa, może być doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnego pieczywa i stanowić dodatek do niskokalorycznego śniadania czy lunchu. Przyznam , że byłam zaskoczona niekonwencjonalnym smakiem tego pieczywa ,  trafił on w moje gusta choć powiem szczerze nie gdyż nie mogłam sobie wyobrazić pieczywa o takim smaku . 

Firma Tovago zaskakuje swoim pomysłem na nowe smaki . Zachęcam do zapoznania się z asortymentem firmy na pewno , każdy znajdzie idealny smak dla siebie . Być może nie długo i Ty będziesz zachwycisz się stylem życia fit ! ;)

1 komentarz:

  1. Pieczywo idealne dla osób, które mają wskazanie na diety :)

    OdpowiedzUsuń