22 sierpnia 2016

Nestle Jogolino - Zdrowy Start w Przyszłość


Dzięki stronie Nestle Zdrowy Start w Przyszłość otrzymałam dla córki przesyłkę,która zawierała dwa opakowania Nestle Jogolino, Gdy tylko paczka została otwarta, mała nie mogła się doczekać aż będzie mogła zjeść serek. Jak wrażenia? Czy oby na pewno są idealne dla naszych pociech?

NESTLE JOGOLINO gęsty i kremowe zostało opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Podawane na podwieczorek , jako pożywna  przekąska podczas spaceru czy deserek, uzupełnia dietę dziecka w produkty mleczne. Przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce, dzięki czemu zawsze ma odpowiednią temperaturę do spożycia.
Pierwsze co mnie od razu zdziwiło to przechowywanie produktu - nie musi być on umieszczony w lodówce dzięki czemu ma on bardzo wydłużony termin spożycia, niestety od razu mnie to odrzuciło.
Skład także nie spełnił moich oczekiwań, myślałam, że produkt jest bardziej 'zdrowy', jednakże najważniejszym kryterium było oczywiście czy zasmakuje mojej córce. Ku mojemu zdziwieniu serek został zjedzony bardzo szybko, czego się nie spodziewałam ponieważ w smaku można wyczuć sporą ilość mąki. Serki zostały zjedzone wszystkie ze smakiem jednak mnie nie przekonały co sprawiło, że na pewno nie zagoszczą w naszej lodówce na stałe.

1 komentarz:

  1. Ja teraz zamówiłam na https://rabatka-sklep.pl/ taki zestaw - mleko i gratis te jogurciki właśnie - jestem ich bardzo ciekawa!

    OdpowiedzUsuń