16 listopada 2016

Dermaglin - Maseczka do cery trądzikowejFirmę Dermaglin mieliście możliwość poznać w poprzednim poście gdzie zaprezentowałam wam maseczkę oczyszczająco-odżywczą. Dziś przedstawię coś co powinno znaleźć się w kosmetyczne osób, które mają problem z cerą trądzikową, ja niestety nadal walczę z tą cerą.
Profesjonalna, w 100 % naturalna maseczka do cery trądzikowej na bazie zielonej glinki kambryjskiej z zawartością owsa i aloesu, bogata w cenne dla zdrowia skóry minerały, oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Bioaktywny kompleks glinkowo-ziołowy odżywia i regeneruje. Zmniejsza łojotok i zwęża pory. Złuszcza martwy naskórek. Wpływa na zmniejszenie wykwitów krostkowych, trądzikowych, hamuje powstawanie nowych zmian. Łagodzi i koi podrażnienia. Jest doskonałym uzupełnieniem leczenia skóry trądzikowej. Bazę maseczek stanowi w około 97 % naturalna zielona glinka kambryjska. Pozostałe składniki to niezwykle cenne ekstrakty roślinne, użyte w zależności od rodzaju maseczki. W składzie możemy znaleźć również konserwant kwas dehydrooctowy. Jest to jednak konserwant identyczny z naturalnym dopuszczony przez instytucje certyfikujące kosmetyki naturalne. 
Kosmetyk znajduje się w saszetce, której szata graficzna od razu informuje nas z jakim produktem mamy do czynienia. Ma delikatny zapach, który szybko zanika. Gdy zaczyna zasychać mamy wrażenie uczucia mocnego ściągnięcia skóry dzięki czemu skóra jest napięta i staje się jędrniejsza. Usunięcie jest proste, wystarczy zmyć po zaschnięciu ciepłą wodą. 
Co to jest zielona glinka i jakie ma działanie? 
Zielona glinka kambryjska jest genetycznie najstarszą na ziemi skałą osadową powstałą na skutek “kambryjskiej biologicznej wielkiej eksplozji” 570 mln lat temu. Zachowała cenny skład i właściwości w niezmienionej postaci dzięki nałożeniu się płyt tektonicznych. Z niej w procesie ewolucyjnym na przestrzeni lat powstało życie. Skład mikro i makroelementów w glince jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka – dlatego glinkę uważa się od wieków jako “ katalizator procesów zdrowienia “ I nie da się jej zastąpić żadnym syntetykiem. Zielona glinka kambryjska wykazuje niezwykle skuteczne działanie. Pielęgnuje, odżywia i regeneruje skórę. Działa przeciwzapalnie i kojąco. Złuszcza stare komórki, wygładza zmarszczki. Wpływa na zmniejszenie wykwitów trądzikowych, krostkowych, hamuje powstawanie nowych zmian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz