29 listopada 2016

Efektima - Maska/rękawica do dłoni.

Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku.
Specjalizuje się w kosmetykach przeciwstarzeniowych dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała. Produkty firmy skierowane są przede wszystkim do osób, których skóra wymaga bardziej intensywnej pielęgnacji oraz zapobiegania negatywnym skutkom, jakie wywiera przemijający czas. Firma z wielkim zainteresowaniem śledzi najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystując do swojej produkcji wszystkie najnowsze i skuteczne w walce z czasem surowce. Oferowane kosmetyki podlegają testom dermatologicznym i aplikacyjnym, co pozwala twierdzić, iż wszystkie produkty wykazują sprawdzoną jakość i wysoką skuteczność.

Dzięki możliwości współpracy otrzymałam dwie maski, jedną do dłoni oraz drugą do stop. Dziś zaprezentuję wam pierwszą z nich. 
Profesjonalna, komfortowa i wygodna w użyciu maska do dłoni, która pozwala na wyjątkową pielęgnację oraz relaks dłoni bez konieczności wychodzenia z domu. Zdecydowanie pomaga w zmiękczeniu naskórka i wygładzeniu powierzchni skóry. Doskonale nawilża, pielęgnuje i poprawia wygląd skóry. 
Sposób użycia jest bardzo prosty. Należy wyjąć maskę z opakowania, przeciąć  wzdłuż przerywanej linii oraz nałożyć rękawice delikatnie dociskając do skóry aby preparat lepiej przylegał. Po upływie około 15 minut zdejmujemy, wmasowujemy pozostały na dłoniach preparat i na koniec delikatnie spłukujemy letnią wodą.
Przyznam, że produkt mnie zaintrygował więc śmiało zabrałam się do robienia mego małego domowego spa. Produkt znajduje się w saszetce w, której znajdziemy jedną parę rękawic. Po otworzeniu czuć delikatny, bardzo przyjemny kwiatowy zapach, który pomaga w odprężeniu. Po włożeniu ręki do środka maski czujemy chłodny płyn. Jednakże warto zauważyć, że przystosowaniu tych rękawic niestety nie możemy robić nic innego, nie przylegają one zbyt dobrze do skóry co sprawia, że niestety przy gwałtowniejszym ruchu płyn może zostać wylany co zdarzyło się i mi. Zważając na to jednak, że przy takim zabiegu mamy się odprężyć, należy wszystko odłożyć na bok, znaleźć 15 minut dla siebie, wtedy produkt spełnia się w 100 % a my możemy cieszyć się pielęgnacją dłoni. 
Po zdjęciu rękawic i lekkim spłukaniu wodą skóra staje się zauważalnie gładka, przyjemniejsza w dotyku. Wizualnie także widać znaczną poprawę, oczywiście jak najbardziej na plus a przyjemny delikatny zapach pozostaje na naszej skórze.

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawy i intrygujący produkt, jeszcze takiego nie widziałam ;) kupiłabym go chyba tylko dla zapachu. obserwuje

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej, muszę wypróbować. ;) Mam straszne problemy ze skórą na dłoniach .

    http://ms-mess.blogspot.com/2016/11/wzory-hybrydowe-rekawiczki-motyl.html

    OdpowiedzUsuń