3 sierpnia 2017

Chmiuro - serwis, dzięki któremu Bloger ma wszystko pod kontrolą !


Wiele osób zastanawia się jak zacząć swoją przygodę z blogowaniem. Dostaję dużo wiadomości jak zaplanować sobie czas przy dziecku aby znaleźć tą chwilę na napisanie posta i co najważniejsze prowadzić go regularnie. Ja znalazłam na to idealne rozwiązanie. A właściwie serwis Chmiuro sprawił, że mam wszystko pod kontrolą i w jednym miejscu.
Od czego zacząć? Najważniejsze jest mieć pasję. Teraz niestety powstała duża grupa blogerów, która liczy tylko i wyłącznie na korzyści, chodzi tu o współprace barterowe bądź innego typu.  Zakładają blogi, dodają 1 post i wysyłają tysiące ofert współpracy. Uwierz mi, jestem tego doskonałym przykładem, że jeśli na prawdę lubisz to co robisz, a pisanie sprawia Ci przyjemność, po pewnym czasie dostaniesz propozycję współpracy bo na to zapracujesz. 

Jeśli już podjąłeś decyzję o założeniu bloga, zrób to! 

Ja jako mama nie mam dużo czasu na dodawanie postów ale znajdę tą chwile aby wrzucić coś nowego, myślę, że jest to problem wielu z nas aby robić to regularnie i zorganizować wszystko tak aby to miało ręce i nogi. Jeśli chcesz mieć wszystko pod kontrolą, tak jak ja, zarejestruj się na stronie  CHMIURO
Chmiuro jest to serwis, który w znacznym stopniu ułatwia pracę  blogerom - influancerom którzy, można to tak nazwać, prowadzą jednoosobową działalność. Dzięki tej stronie możesz zaplanować przyszłe posty z konkretną datą do których możesz dodać komentarz gdzie zawrzesz informacje o grafikach, które mają się pojawić. Ponadto, gdy prowadzisz współprace z wszelakimi firmami, dla mnie korzystną opcją jest to, iż możemy stworzyć własny zbiór meili służbowych dzięki, którym zawsze możemy odnowić kontakt z firmą z którą współpracowaliśmy bo pamiętajmy, że CRM czyli zarządzanie relacjami z potencjalnym parterem we współpracy jest bardzo ważne. Jednakże najważniejszym aspektem dla mnie jest możliwość wgrania dokumentów na stronę, w ten sposób wszystkie umowy bądź ankiety czy inne potrzebne dokumenty w związku z współpracą mam w jednym miejscu! Oczywiście na stronie znajduje się dużo korzystnych opcji, które w przyszłości mogą wam jeszcze bardziej pomóc w rozszerzeniu swojej działalności blogowej.


Także podsumowując, dzięki serwisowi Chmiuro mogę dokładnie zarządzać swoim czasem, dzięki czemu recenzje zawsze pojawiają się w terminie. Dodatkowo mam spis firm, z którymi współpracowałam bądź współpracuję i wszystkie dokumenty są w jednym miejscu. Te trzy aspekty, które znajdują się na jednej stronie oszczędzają czasu na przeszukiwaniu komputera w poszukiwaniu potrzebnych materiałów bądź plików.
Więc jeśli chcesz mieć wszystko pod kontrolą zachęcam was do rejestracji na stronie https://chmiuro.pl/, a zobaczycie, że blogowanie może być prostsze przy czym, jak jak masz mało czasu na pewno znajdziesz tą chwilę aby odwiedzić swój blog.

#chmiuro  #CRM  #influencer  #chmiuro_dla_blogera

2 komentarze: