9 stycznia 2017

Selfie Project- Bibułki Matujące


Myślę, że każda z nas ma problem ze świecącą skórą, bo co może bardziej denerwować niż gdy na spotkaniu z przyjaciółmi bądź randce nagle nasza skóra zaczyna się świecić przez co czujemy się niekomfortowo? Znalazłam na to rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy martwić się o makijaż a skutecznie usuniemy nadmiar sebum ! 


Dzięki marce Selfie Project możemy to osiągnąć. Selfie Project to kosmetyki stworzone przez specjalistów dla wyjątkowo wymagającej młodej cery. Nie zawierają one substancji niekorzystnych dla skóry - parabenów, SLS i SLES, oleju parafinowego. Wszystkie preparaty zostały przebadane dermatologicznie.

Wcześniej nie miałam kontaktu z jakimikolwiek bibułkami do twarzy więc byłam ciekawa działanie. Produkt znajduje się w małym, mieszczącym się w kieszeń pudełku w którym mieści się 100 sztuk bibułek.Wygodne otwarcie, które można ponownie zamknąć sprawia, że bibułki zawsze są na swoim miejscu i nie wysypują się z opakowania. Sposób użycia jest bardzo prosty, wystarczy przyłożyć bibułkę do świecącej się partii twarzy i delikatnie przycisnąć. Producent zapewnia, że makijaż zostaje nienaruszony, czego byłam bardzo ciekawa, i przyznam, że się nie rozczarowałam. Makijaż pozostał na swoim miejscu a skóra w tym miejscu stała się matowa. Jest to produkt, który dzięki swojej niewielkości zawsze można mieć pod ręką, dzięki czemu już nigdy świecąca skóra nie wprawi nas w zakłopotanie.

1 komentarz:

  1. Bibułki matujące to must have dla kogoś, kto ma problemy z nadmiarem sebum. ;)

    OdpowiedzUsuń