19 marca 2017

ADRIAN RAJSTOPY - THEA I SECESSION

Rajstopy są idealnym uzupełnieniem kreacji. Mogą dodać one szyku kobiecie lub oszpecić. Wydaje mi się, że najbardziej rozpoznawaną marką na rynku jest  firma Adrian. Myślę, że każda z nas ich zna a co więcej ma, bądź miała, w swojej garderobie przynajmniej jeden produkt owej firmy.
Firma Adrian ma bardzo szeroki i bogaty asortyment i to nie tylko dla kobiet. Warto zauważyć, że i nasi Panowie mogą znaleźć coś dla siebie. Zapoznając się z ofertą, nie mogłam wyjść z podziwu jak dużo różnorodnych rodzai rajstop i innych produktów można znaleźć na tej stronie. Nie byłam w stanie wybrać jednych najlepszych,co chwilę coś wpada w oko i sprawia, że zdecydowanie musisz to mieć. Ja dzięki współpracy z firmą otrzymałam 4 rodzaje przeróżnych rajstop. Dziś zaprezentuje wam dwa z nich.
Pierwszy model rajstop, jakie otrzymałam to Secession .Bardzo pozytywny i zakręcony model, jednocześnie zachwycający stylem i elegancją. Rajstopy na całej długości zdobione niepowtarzalnym wzorem wijących się pnączy o różnorakich zakończeniach. Motyw ciągnie się od stopy, aż do pasa – włączając część majtkową. Segmenty deseniu są naprzemiennie ułożone w lustrzanych odbiciach. Całość tworzy bardzo ciekawą teksturę idealnie zdobiącą nogi. SECESSION to perfekcyjny dodatek do gładkiego stroju. Tworzy doskonałe przełamanie monotonni i ciągłości materiału. Użyty w kontrastowym kolorze doskonale podkreśla wszystkie elementy ubioru. Z pewnością każda nosząca je kobieta przykuje wzrok niejednego mężczyzny, a i kobiety będą na nią patrzyły z zazdrością. Model posiada podwójny klin, dla komfortu noszenia w większych rozmiarach, oraz wzmocnione palce. 
Drugi model to rajstopy wzorowane model thea. Idealny dla kobiet o długich nogach. Rajstopy na całej długości, oprócz dolnej partii ud, pokryte są liniami w niektórych momentach ozdobione małymi kwiatkami. Nam kolanami został umieszczony kwiecisty wzór. Cały wzór podkreśla długie, zgrabne nogi. Idealne do kreacji o gładkiej teksturze. 
Oba modele rajstop są wytrzymałe, nie puszczają oczek już przy zakładaniu. Ładnie pokrywają nogi a wzory na pewno przyciągają uwagę. 2 komentarze:

  1. Nie znam tej marki ale pierwsze rajstopy bardzo ładne. Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem czegoś wzorzystego a tu proszę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z całą pewnością przyciągają wzrok ;-0

    OdpowiedzUsuń