1 marca 2017

GLOBAL COSMETICS - 79 PACO RABANE LADY MILLION


Można śmiało powiedzieć, że perfumy to wizytówka kobiety, dzięki nim wyrażamy swój temperament oraz charakter. Ja jestem miłośniczką perfum świeżych, owocowych, dodają one mi energii, uwielbiam gdy piękny zapach towarzyszy mi przez cały dzień jednak lubię także eksperymentować z zapachem. Dziś przedstawię wam perfumetkę od GlobalCosmetics, a mianowicie odpowiednik perfum Paco Rabane - Lady Miliion.
Produkt znajduje się w buteleczce z dozownikiem o pojemności 33 ml. Osobiście nie miałam przyjemności zapoznać się z oryginalnym zapachem Paco Rabane jednak wybrałam go ze względu na to, iż w ostatnim czasie spotykałam dużo reklam owych perfum a opis znaleziony w internecie sprawił, że zapragnęłam mieć je w swojej kosmetyczce.
Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród zapachów dla pań. Subtelna i słodka esencja białego miodu i świeże akordy kwiatu pomarańczy. Czyste tony paczuli i wyrazisty ton maliny i gardenii. Oto zapach piękna i hołd złożony sile kobiecości. Perfumy Paco Rabanne są znane ze swej dyskretnej elegancji, zmysłowości i mocy oczarowywania. Znany w świecie perfum projektant otrzymał nawet za swe osiagnięcia najwyższe tytuły: hiszpański i francuski. Stań się dominującą i wyrazistą kobietą. Stań się Lady Million i zaznaj poczucia luksusowej elegancji. 
Na podstawie tego opisu mogę szczerze stwierdzić, że woda perfumowana, inspirowana zapachem Paco Rabane mnie oczarowała. Nutka zmysłowości przepleciona z pewnością siebie dominuje woń perfum. Zapach jest świeży, kwiatowy przy tym intensywny jednak nie przesadzony. Najbardziej odpowiedni wydaje mi się na wieczorne wyjście, kolacje bądź imprezę towarzyską. Czuć w nim elegancję, tak zdecydowanie są to perfumy dla eleganckiej i pewnej siebie kobiety, która pragnie oczarować zapachem. Woń utrzymuje się na skórze, w moim przypadku do 4/5 godzin. Nie spodziewałam się, że zapach aż tak wpasuje się w moje gusta. Stał się on nieodłączną częścią garderoby wieczorowej i myślę, że zadział tak u większości kobiet.

A Wy poznaliście odpowiednik zapachu Paco Rabane? Jak trafia on w wasze gusta?

1 komentarz: