27 kwietnia 2017

GORVITA - SUPLEMENT DIETY ZIELONA KAWA


O tym, że zielona herbata wspomaga odchudzanie wie za pewne każdy z nas, ale czy wiedzieliście, że również zielona kawa jest w tym pomocna? Ja przyznam nie wiedziałam o tym do momentu kiedy nie poznałam suplementu diety zielona kawa od Gorvita.
Zielona kawa zawiera kwas cholorogenowy, który wspomaga funkcje trawienia poprzez ograniczanie wchłaniania się cukrów, pobudza aktywność metaboliczną wątroby, która spala więcej tłuszczu, dzięki czemu wspomaga odchudzanie i redukcję  tkanki tłuszczowej. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Można więc powiedzieć, że  ekstrakt z zielonej kawy wykorzystuje podwójny mechanizm odchudzający, ponieważ wspiera utratę tkanki tłuszczowej oraz uniemożliwia wchłanianie tłuszczu i cukru, utrudniając przyrost wagi.

Kapsułki znajdują się w plastikowym opakowaniu z zamknięciem z dodatkową blokadą, dzięki czemu nasze dzieci nie dostaną się do środka. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek w których skład wchodzi ekstrakt z ziaren zielonej kawy Coffe Arabica L (10:1), kwas chlorogenowy, chrom (chlorek chromu III) oraz żelatyna, która jest składnikiem kapsułki. Na pierwszy rzut oka tabletki wyglądają na dość duże, jednak dzięki owalnej powłoce nie sprawiają kłopoty przy połykaniu. Są bezwonne i bez smaku. Należy je stosować 1-2 dziennie, najlepiej po głównych posiłkach i oczywiście popić wodą. Oczywiście należy pamiętać, że aby jakiekolwiek efekty zauważyć należy prowadzić zdrowy styl życia, przestrzegać diety oraz regularnie przyjmować suplement diety. Ja mogę stwierdzić, że przy zażywaniu tabletek znacznie zmniejsza się apetyt, nie mam w ciągu dnia ochoty na podjadanie. Nie powoduje wzdęć a brzuch staje się przyjemne lekki, nawet przy braku spadku wagi,  co wpływa na nasze pozytywnie na nasze samopoczucie.


1 komentarz: