20 maja 2017

PNEUMOVIT SEPT - APLIKATOR DO NOSA

Mimo pięknej pogody choroby nie opuszczają nas na krok. Wydawałoby się, że sezon chorobowy minął, nic jednak bardziej mylnego. Dlaczego tak jest? Wiąże się to przede wszystkim z ciepłą pogodą oraz zmianą warunków atmosferycznych.  Najczęstsze choroby występujące o tej porze roku to zapalenie zatok, angina, zapalenie gardła, ucha, spojówek czy pęcherza. Warto zadbać więc o to aby nasza apteczka przez cały rok była gotowa na każdą dolegliwość, bo jak to się mówi 'przezorny zawsze ubezpieczony'. Jeśli chodzi o zatoki to od dłuższego czasu używam Pneumovit Zatoki.


Pneumowit Zatoki udrażnia przewody nosowe i ujście zatok przynosowych, oczyszcza błony śluzowe przed podaniem leków drogą wziewną. Wykazuje działanie mukolityczne i przeciwzapalne. Poprzez naturalne wspomaganie błon śluzowych zatrzymuje zawieszone w powietrzu alergeny, może stanowić wspomaganie leczenie górnych dróg oddechowych. Jest bezpieczny dla alergików, kobiet w ciąży, matek karmiących oraz dzieci już od pierwszego roku życia.
Produkt znajduje się w plastikowym opakowaniu o pojemności 50 ml z aplikatorem do nosa. Spray jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy zaaplikować do otworu nosowego 1-3 dawkę kilka razy dziennie alby już po 2/3 dnia poczuć efekty, oczywiście przy regularnym stosowaniu. Działa zdecydowanie i szybko eliminuje oznaki chorych zatok.


5 komentarzy:

 1. Mój mały właśnie coś noskiem ciąga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z czystym sercem polecam ten aplikator ! :)

   Usuń
  2. To z czystym sercem polecam ten aplikator ! :)

   Usuń
 2. Akurat z zatokami nie mamy problemów.

  OdpowiedzUsuń