22 lutego 2018

CZASNAKOSZULKE - WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ NADRUK NA KOSZULCE .

Spersonalizowane koszulki to coś z czym coraz częściej możemy się spotkać. Tworzymy swój własny, indywidualny wzór/nadruk lub wybieramy gotowy projekt odpowiadający naszym wyobrażeniom dzięki czemu możemy wyrazić siebie poprzez ubiór. Ja uważam to za super rozwiązanie, bo jeśli mam do wyboru koszulkę ze znanej sieciówki, którą pewnie ma już większość dziewczyn w swojej szafie , a koszulkę, którą mogę stworzyć sama, dzięki czemu stanie się niepowtarzalna, a ja mam pewność, że nie będę w niej widziała co drugiej osoby i to w tej samej cenie, to zdecydowanie wybieram drugą opcję.
Jako, że mój partner od najmłodszych jest zagorzałym fanem Dragon Ball, od dłuższego czasu szukałam czegoś dzięki czemu mógłby choć na chwilę powrócić do beztroskich chwil dzieciństwa. Przyznam, że przeglądają strony, które oferują odzież z motywem tej bajki, nie mogłam wyjść ze zdumienia jak wysokie ceny są nieraz nieadekwatne do wyglądu produktu. Postanowiłam stworzyć sama koszulkę, która na pewno trafi w gust Partnera i to za dużo mniejsze pieniądze. Wtedy też trafiłam na stronę CzasNaKoszulkę , na której dzięki prostemu kreatorowi możemy zaprojektować swój nadruk. Firma wykorzystuje innowacyjną technologię bezpośredniego nadruku na odzież. Dzięki tej metodzie odrobinki farby wnikają pomiędzy włókna tkaniny, co sprawia, że grafika staje się częścią odzieży, a koszulka oddycha na całej powierzchni . Dla mnie był to strzał w dziesiątkę bo poszukiwałam czegoś co sprawi, że nadruk nie zejdzie z koszulki po pierwszym praniu.
Przyznam, że nie mogłam doczekać się kiedy zamówienie trafi w moje ręce, a długo nie musiałam czekać. Przesyłka była u mnie w dwa dni od zamówienia, czyli w dość ekspresowym tempie.
Koszulka zdecydowanie spełniła moje wymagania, a wyraźny,  idealnie odwzorowany nadruk od razu przykuł moją uwagę. Dzięki technologi, którą wykorzystuje firma, wygląda on jakby był nieodłączną częścią koszulki. A najlepszą recenzją była mina partnera, który po ujrzeniu produktu nie krył zadowolenia.
Także jeśli chcesz aby twoja garderoba wyrażała Ciebie, koniecznie zajrzyj na czasnakoszulke.pl i stwórz swój niepowtarzalny projekt. 


2 komentarze:

  1. Bardzo chciałbym mieć tę koszulkę, bo wygląda naprawdę świetnie. Może uda mi się nią nabyć. Chyba będę musiał sam sobie zaprojektować takie swoje koszulki. Dzięki za inspiracje i powodzenia w dalszej pracy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialny wzór :) Świetna koszulka!

    OdpowiedzUsuń