14 października 2015

Antyperspirant do stóp no*36

Problem potliwości stóp jest dość popularny . Codziennie mamy z nim do czynienia na przykład gdy chodzimy zbyt długo w butach , bądź gdy mamy za grube skarpetki . Narasta on jednak gdy mamy lato , stopy pocą się od pogody i założenie naszych ulubionych klapek/japonek nie jest już przyjemnością . Spocona stopa robi się ślizga i zsuwa się po klapku robiąc otarcia .
Jednak dzięki kosmetykom do stóp możemy temu zapobiec .Od producenta:
Antyperspirant do stóp No*36 zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem utrzymując stopy świeże i suche nawet przez cały dzień . Jego formuła została wzbogacona o naturalne składniki o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym . Produkt nie zawiera alkoholu , dzięki czemu nie podrażnia skóry . Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustości .

Składniki :
Olejek z drzewa herbacianego : naturalny wyciąg roślinny , który posiada silne właściwości antybakteryjne , przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.
Olejek z lemongrass: daje efekt natychmiastowego i długotrwałego odświeżenia . Posiada właściwości antyseptyczne.
butane,propane,cyclopentasiloxane , cyclohexasiloxane , aluminum chlorohydrate, isobutane , parfum , silica dimethyl silylate, 4-terpineol , cymbopogon schoenanthus oil , butylphenyl , methylpropinal , citral , citronellol , hexyl, cinnamal , limonene .

Sposób użycia:
Przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnikiem , następnie rozpylać na stopy z odległości 15 cm i poczekać do całkowitego wyschnięcia. Unikać wdychania preparatu . Zaleca się stosowanie preparatu  każdorazowo przed założeniem obuwia.Moja opinia:
Produkt ma bardzo ładny zapach . Po rozpyleniu na stopie nie pozostawia lepkiej powłoki co jest dużym plusem . Stopa po zastosowaniu preparatu jest jakby bardziej odświeżona . Efekt , który powinnyśmy uzyskać czyli  brak potu utrzymuje się w moim przypadku przez kilka godzin. Antyperspirant można nabyć już za niecałe 8 zł . (-:

2 komentarze: