13 listopada 2015

Cykoriada - mała cena za długie zdrowie.


Cykoriada to nie tylko smak zamknięty w granulkach , zagęszczony ekstrakt z korzenia cykorii w formie płynnej jest kolejnym produktem z gamy substytutów kawy . Dla 'uzależnionych' od tego napoju ten zamiennik , według mnie , będzie idealny . 


W poprzednim poście mieliśmy możliwość poznania Cykoriady Instant  tym razem coś dla lubiących bardziej wyrazisty i mocny smak . Naturalny ekstrakt , który jest zamknięty w niepozornym, 200 gramowym słoiku . Po otworzeniu w zapachu przypomina mi syrop , gęsta i lepka ciecz zapełnia cały słoik 


Przypomnijmy , że napój ma duże właściwości zdrowotne: Cykoria wspomaga odbudowę skóry, oczyszczanie organizmu, stabilizację poziomu cukru we krwi oraz wzmocnienie systemu immunologicznego, działa uspokajająco. Stanowi źródło cennego błonnika oraz inuliny, która jest naturalnym prebiotykiem.
Idealna dla ciężarnych , karmiących dzieci oraz osób starszych .
Tak jak w wariancie Instant wystarczy 1 łyżeczkę produktu zalać wrzącą lub chłodną wodą i oczywiście dodać do smaku cukier bądź mleko . Smak bardzo wyrazisty , mniej gorzki niż w poprzedniej wersji od razu stawia na nogi . 


Cykoriada - mała cena za długie zdrowie . 
Bardzo zachęcam do zapoznania się z gamą produktów tej firmy , ceny dla każdego , smaki , które trafią w każde gusta - wszystko dla naszego zdrowia .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz