18 listopada 2015

Popcrop - smacznie i zdrowo .


Gdy jesteśmy zapracowani , czy to w pracy czy w domu , nie zawsze mamy czas na stałe posiłki . Sięgamy wtedy najczęściej po kanapki z McDonald's , przeróżne czipsy , batony - wszystko byle by zapomnieć o głodzie .  Nie zwracamy wtedy uwagi czy jemy zdrowo . 
Dzięki produktom POPCROP podjadanie w ciągu dnia stanie się zdrową przyjemnością. 
Jest to wyrób w 100%  naturalny, powstały metodą ekstruzji , dzięki czemu nie stosując dodatku tłuszczu zachowujemy naturalne dobrodziejstwo całych ziaren .


Miałam okazję posmakować 4 rodzaie piramidek : kukurydziane , bezglutenowe , BIO oraz pełnoziarniste zbożowe . Dla urozmaicenia  codziennej diety idealnie nadaje się jako przekąska dla dzieci, z uwagi na wysoką zawartość składników odżywczych oraz brak obecności konserwantów i sztucznych dodatków , które tak powszechnie są stosowane w produktach żywnościowych .


Pierwsze , które wpadły w moje ręce to pełnoziarniste piramidki zbożowe. Wypiekane są w 100% z ziaren zapewniając uczucie sytości przez długi czas. Zawierają węglowodany złożone, które są najważniejszym i niezbędnym źródłem energii w żywieniu człowieka. Po otworzeniu  widzimy przekąski w kształcie tytułowych piramidek które nie wydzielają , żadnego intensywnego zapachu , jak dla mnie bezwonne co wolę bardziej niż przykładowo chrupki o smaku serowym , które najzwyczajniej śmierdzą  . Lekko chrupiące , kruche. Smak przypominający wafle ryżowe , chociaż  produkt od PopCrop jest idealnie osolony , nie jest mdły . Bardzo wpasowały się w moje gusta .
Skład: pszenica , ryż , żyto , kasza gryczana biała , kasza gryczana prażona , sól morska . Obecność czarnych ziaren gryki wynika z procesu prażenia , jest zjawiskiem naturalnym i nie zmienia właściwości produktu . 


Jako następne w ruch poszły piramidki kukurydziane . Oczywiście różniły się smakiem - czuć było kukurydzę , jednak zdecydowanie mniej osolone , dla osób , które używają mało bądź w ogóle soli będą faworytem .
Skład : kukurydza , ryż biały , ryż brązowy , sól morska .Piramidki bezglutenowe posiadają międzynarodowy znak przekreślonego kłosa . Skierowane są głównie do osób ze stwierdzoną nietolerancją glutenu i chorych na celiakię , ale ich wyjątkowy smak docenią również wszyscy amatorzy zdrowej, naturalnej żywności . Dodatek kaszy jaglanej w otoczeniu ryżu i kaszy gryczanej zapewnia niepowtarzalny smak i rozkosz dla podniebienia  z lekko wyczuwalną nutą goryczki . Numer 1 mojej córki , produkt bezglutenowy nie znaczy , że mu czegoś brakuje a wręcz przeciwnie , zdrowa przekąską , którą bez zastanowienia  mogę podać dziecku .
Skład: ryż biały , ryż brązowy , kasza gryczana biała kasza gryczana prażona , kasza jaglana , sól morksa.


Piramidki BIO produkt skierowany głównie do osób , które szukają atestowanych produktów ze znaczkiem BIO spełniających najwyższe normy jakościowe.  Procesy przetwórcze i produkcyjne są zgodne z rygorystycznymi normami rolnictwa ekologicznego, obowiązującymi we wszystkich krajach Unii Europejskiej .
Skład: ryż biały , pszenica, żyto , kasza gryczana biała , kasza gryczana prażona , sól morska - wszystko oczywiście pochodzące z rolnictwa ekologicznego . 


Piramidki do nabycia: Zapraszam do odwiedzenia oraz polubienia 
aby być na bieżąco z nowościami .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz