14 grudnia 2015

3 cykl testowania z Hooy !


Dwa cykle testowania z Hooy już za nami , niestety , nie poszczęściło mi się , jednak jak to się mówi do 3 razy sztuka! W moim przypadku trzeci raz okazał się szczęśliwy , gdyż udało mi się zakwalifikować do 3 edycji testowania z Hooy !
I tak oto przesyłka z butami , trafionymi idealnie kolorystycznie w mój gust , już jest u mnie . W paczce znajdywały się , co prawda o rozmiar większe , ale po włożeniu okazały się dobre , czarno-różowe buty damskie Cleopatra o wartości 149 zł . Po otworzeniu pudełka , zrobiły naprawdę dobre wrażenie , szczerze nie spodziewałam się , że kolor będzie aż tak intensywny z czernią tworzą idealne połączenie. 


Gdy wziełam but w rękę okazło się , że są nie są to tak zwane 'szmaciaki' , są wykonane z porządnego materiału , zaprojektowane z myślą o kobietach, które lubią sportowy styl w gustownym wydaniu. Już pierwszego dnia po otrzymaniu wybrałam się na małe testowanie . Buty są niezwykle lekkie i wygodne , a dzięki podeszwie nie odczuwamy żadnych kamyczków , które znajdują się pod stopą . Wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie , co sprawia , że przyciągają wzrok przechodniów .


Jednak nie wszystko może być idealne . Niestety ale przy łączeniu kolorów  , już po pierwszym spacerze zaczęły się urywać nitki . Na razie w niczym to nie przeszkadza jednak gdy zerwie się większy kawałek buty niestety będą nie do użytku. Ale nie martwmy się na przyszłość, jak dotąd spełniają się w każdym aspekcie, są one niespotykane i zdecydowanie bardziej wygodne niż większość moich butów w podobnym stylu . 

1 komentarz: