26 grudnia 2015

INVENTIA - Naturalne źródło pięknaJuż dzisiaj przed nami ostatni dzień świąt , przyznam , że tak pochłonęły mnie przygotowania , że niestety nie miałam czasu dla was , ale już wracam , dzisiaj z jednym z produktów , które otrzymałam od INVENTIA .
Kolagen jest podstawowym białkiem ludzkiego ciała . Jego unikalna struktura oraz właściwości sprawiają , że jest także najbardziej cennym z białek organizmu . Od jego ilości i jakości zależy wytrzymałość naszych kości i ścięgien , ale także nasz wygląd , ponieważ kolagen stanowi główny budulec skóry . Odpowiednia zawartość kolagenu sprawia, że nasza skóra jest jędrna , sprężysta i nawilżona , kości mocne a stawy elastyczne . W skórze kolagenowi towarzyszy elastyna współodpowiedzialna za zachowanie jej właściwej elastyczności .
KOLAGEN NATURALNY INVENTIA zawierający unikatowy kolagen typu l , który ma postać czystego i aktywnego , trzeciorzędowego kolagenu w formie natywnej jest przeznaczony do walki z objawami przedwczesnego i genetycznego starzenia się skóry .
Kolagen , jako składnik kosmetyczny, ma znaczący wpływ na nawilżenie skóry . Kosmetyki zawierające kolagen natywny wygładzają skórę oraz pomagają w zwalczaniu objawów starzenia , takich jak zmarszczki i utrata jędrności  . 


Do moich rąk trafił intensywnie odżywczy Krem na Dzień . Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany dla cery zmęczonej i przesuszonej , mogę śmiało powiedzieć, że idealny dla mojej cery . Po użyciu skóra staje się gładsza , poprawia się jej jędrność i sprężystość , zmarszczki ulęgają spłyceniu . Witamina E oraz ekstrakty z Aloesu i Noni , znajdujące się w składzie produktu , odżywiają skórę dzięki czemu nabiera ona właściwego i zdrowego kolorytu . D-pantenol , Alatoina i ekstrakt z Centella asiatica  łagodzą podrażnienia i koją stany zapalne a olej z Ogórecznika i Sojadine nadają skórze elastyczności , likwidują szorstkość i skłonność łuszczenia się . 

W opakowaniu znajdziemy 50 ml produktu w porządnym, eleganckim pojemniczku . Szata graficzna nie jest przesadzona a wręcz przeciwnie - przyjemna dla oka . Krem ma bardzo przyjemny zapach . Po nałożeniu na twarz czujemy przyjemne orzeźwienie oraz jest odpowiednio nawilżona , niewielka ilość ilość produktu wystarcza aby pokryć całą twarz . Dość szybko się wchłania oraz nie pozostawia na skórze lepkiej powłoki . 
Produkt możemy nabyć za mniej więcej 150 zł.
1 komentarz: