10 lutego 2016

Mleko BebikoJunior 3.

Jak ten czas szybko leci. Nie dawno zostałam mamą a tu już córka ma ponad rok ! 
Ze względu na to oczywiście musiała nastąpić zmiana mleka . Od Bebiklub otrzymałam mleko Bebiko Junior 3 dla mojej pociechy .


Od producenta:

Czy wiesz , że zdrowy układ trawienny zapewnia prawidłowe wchłanianie składników odżywczych, w tym składników mineralnych i witamin? Dlatego odgrywa tak ważną rolę w zdrowym rozwoju dziecka.
Twoje dziecko skończyło rok, ale jego dieta nadal powinna różnić się od diety dorosłych. To, co podajesz mu po 1. roku życia, jest bardzo ważne dla jego prawidłowego rozwoju.
Czy wiesz, że dziecko do 3. roku życia potrzebuje 8 razy więcej witaminy D i 4 razy więcej wapnia w przeliczeniu na kilogram masy ciała niż osoba dorosła? Dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniego żywienia, dostosowanego do wieku dziecka.

Bebiko Junior 3 z NutriFlor+ zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków GOS/FOS (w tym błonnika) dla zdrowej flory bakteryjnej w jelitach, która jest częścią zdrowego układu trawiennego.
Bebiko Junior 3 z NutriFlor+ wspiera zdrowy rozwój dzięki zawartości:
- wapnia i witaminy D dla mocnych kości,
- żelaza dla rozwoju poznawczego,
- kwasu alfa-linolenowego* (omega 3), nienasyconego kwasu tłuszczowego niezbędnego do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej,
Bebiko Junior 3 z NutriFlor+ zawiera również witaminy A, E, C i B12 oraz L-karnitynę, cholinę i inozytol.
Gwarantowana jakość produktu: To opakowanie opuściło nasz zakład w nienagannym stanie. Gdyby jednak mieli Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do jego jakości, prosimy o przesłanie nam tego opakowania, z podaniem daty i miejsca nabycia produktu.

Składniki:

odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosacharydy 12% (z mleka), olej palmowy, olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wodorofosforan potasu, fosforan wapnia, fruktooligosacharydy 0,84%, węglan wapnia, cytrynian magnezu, cytrynian potasu, kwas L-askorbinowy, chlorek sodu, lecytyna sojowa (emulgator), chlorek potasu, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, siarczan cynku, cholekalcyferol, octan DL-alfa-tokoferolu, D-pantotenian wapnia, cyjanokobalamina, kwas foliowy, nikotynamid, DL-alfa-tokoferol, palmitynian retinylu, ryboflawina, D-biotyna, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, jodek potasu, fitomenadion, Zawiera mieszaninę prebiotyków GOS/FOS (galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy): 1,2 g / 100 ml.
Produkt bezglutenowy


Jako , iż wcześniej kupowałam mleko Nan Pro nie byłam pewna co do zmiany mleka , jednak z nowy rokiem weszła nowa cena i to był ten moment gdy przestałam się wachać . Nie każde dziecko dobrze reaguje na zmianę , sama obawiałam się czy brzuszek mojej córki nadal będzie spokojny a smak mleka będzie jej odpowiadał . Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli a nawet i lepiej . Smak Bebiko Junior 3 jest o wiele słodszy co sprawiło , że jeszcze chętniej pije mleko , po zjedzeniu swojej porycji jest najedzona i uśmiechnięta , nie zauważyłam żadnych negatywnych czynników , które mogło by wywołać mleko . Także zmiana wyszła nam na lepsze. 

1 komentarz:

  1. Widzę, że my obie w temacie dziecięcym więc zapraszam do mnie :)

    http://belfertestuje.blogspot.com/2016/02/hipp-klub-mojego-maluszka.html

    OdpowiedzUsuń