11 lutego 2016

Suplement diety mannodis 500Suplement diety mannodis 500  jest preparatem zawierającym glukomannan w kapsułkach po 500 mg. Glukomannan jest rozpuszczalnym w wodzie błonnikiem pokarmowym. Pochodzi z japońskiej rośliny Amorphophallus konjac. Po spożyciu glukomannan bardzo silnie chłonie wodę i wielokrotnie zwiększa swoją objętość. Pozwala to na ograniczenie uczucia głodu i zmniejszenie ilości oraz wielkości posiłków. W ramach diety niskokalorycznej glukomannan redukuje nadmierną masę ciała. Ponadto, obniża wchłanianie cholesterolu z przewodu pokarmowego. Dzięki temu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Suplement diety mannodis 500  zaleca się przyjmować przed posiłkami. Kapsułkę preparatu należy połknąć popijając wodą. Po spożyciu glukomannan, zawarty w suplemencie diety mannodis 500, bardzo silnie chłonie wodę i znacznie zwiększa swoją objętość, dlatego w celu osiągnięcia prawidłowego działania i wysokiej skuteczności preparatu, każdą porcję należy popić dużą ilością płynu, najlepiej 1 lub 2 szklankami wody.

Zastosowanie:

  • mannodis 500 jest zalecany do stosowania przez osoby , którre ze względów zdrowotnych powinny zmiejszyć nadmierną masę ciała oraz dbać o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.
  • mannodis 500 szczególnie jest polecany dla osób leczonych z powody chorób układu krążenia, gdyż umożliwoa obniżenie masy ciała i poziomu cholesterolu przu minimalnej ingerencji w nawyki żywieniowe.
Aby otrzymać darmowe próbki suplementu diety Mannodis 500 należy wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie. Formularz wymaga podstawowych danych takich jak imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Bezpośredni link do formularza znajduje się na dole wpisu, należy kliknąć napis TESTUJ.
Próbki z darmowym suplementem diety dostarczony zostanie wysłany w ciągu 1-2 tygodnia pocztą. Przesyłka zawiera 30 kapsułek z preparatem Mannodis 500. Otrzymany produkt należy stosować przez kilka dni zgodnie z zaleceniami producenta i ocenić, wypełniając ankietę na stronie producenta.
Ankieta końcowa zawiera pytania związane ze stosowaniem przesłanego za darmo suplementu diety. Sprawdza między innymi czy stosowaliśmy się do zaleceń i jakie mamy ogólne wrażenia ze stosowania wspomnianego preparatu.
Po wypełnieniu ankiety końcowej można wybrać dodatkową nagrodę gwarantowaną:
  1. kolejny preparat mannodis 500
  2. preparat zeritol slim – naturalny zamiennik cukru bez kalorii
  3. zestaw czekolad bez dodatku cukru – zeritella


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz