17 marca 2016

Każda kobieta potrzebuje SHOOPS®!


Można by pomyśleć, że kobiety kierujące autem napotyka wiele przeszkód . Jedną z nich na pewno jest to, że nie mogą prowadzić w swoich ulubionych butach na obcasie  - ze względu na bezpieczeństwo oraz z obawy, że obcasy zostaną zniszczone. Dla tych Pań mam idealne rozwiązanie, firma SHOOPS wychodzi kobietom na przeciw .


SHOOPS to produkt zaprojektowany we Francji i produkowany w Europie. Jest to ochraniacz na obcasy dla ochrony tylnej części Twoich butów lub sandałów na wysokim obcasie, przed otarciem lub uszkodzeniem podczas prowadzenia samochodu. Produkt chroni Twoje buty również kiedy jesteś pasażerem, lub w bagażu podczas podróży. Został stworzony bo kochamy obcasy . 
Miałam możliwość przyjrzenia się z bliska tym produktom, w moje ręce trafiły ochraniacze o dwóch rozmiarach Easy i Large i bardzo ładnych i wyraźnych kolorach.


Szata graficzna opakowania produktu jest bardzo kobieca - widać, że to produkt dla nas, jest estetyczna i przyciągająca wzrok. Dużym plusem jest to, iż u dołu opakowania jest miejsce gdzie możemy dotknąć produkt czy zobaczyć rzeczywisty kolor. 
Po rozpakowaniu widzimy estetyczny produkt, dość sztywny aby utrzymywał się na obcasie. Produkt testowany był w Paryżu na butach najbardziej znanych i prestiżowych marek.


Dla mnie jest to gadżet ale nie ukrywam, że przydatny. Idealny dla kobiet, które większość swego czasu spędzają w podróży i przywiązują wagę do tego aby w każdej sytuacji wyglądać i czuć się dobrze. Nie jest to must have, jednak gdy posiadasz własne auto warto jest mieć te ochraniacze na obcasy w torebce.

1 komentarz:

  1. Nawet nie słyszałam o tym. Co prawda nie mam auta więc dla mnie nie potrzebne. Ale wygląda super już poleciłam dalej dla wielbicielki jazdy w szpilkach autem:-)

    OdpowiedzUsuń