10 marca 2016

Zbożaki - wygodne rozwiązanie na pożywne śniadanie .
Szczerze mogę stwierdzić, że ten rok jest obfity w kampanie, w  których udaje mi się wziąć udział.
Dzięki Rekomenduj.to zostałam ambasadorką, a raczej moja córka nią została, Zbożaków - nowości od Nestle.


Zbożaki to kaszka z chrupiącymi płatkami i kawałkami owoców, stworzona z  myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to pyszna kaszka zbożowa, która może być elementem prawidłowo zbilansowanego, dziecięcego śniadania. Powstaje z pięciu zbóż: ryżu, owsu, jęczmienia, kukurydzy i pszenicy, a ponadto jest źródłem witamyny B1, C i D , a także żelaza i wapnia. Proporcje witamin i składników mineralnych zawartych w kaszce Zbożaki zostały dobrane tak, aby wspierać koncentrację, odporność i energię. Są dostępne w pięciu smakach: truskawka, malina, banan, morela i 3 owoce. Ja miałam możliwość spróbowania o smaku truskawki. 

W paczce ambasadorki znalazły się 3 pełnowartościowe kaszki o smaku truskawkowym , 30 mniejszych opakowań oraz 30 ulotek z informacją o produktach . Już pierwszego dnia moja córka spróbowała nowości od Nestle.
Przygotowanie nie zajęło mi dużo czasu gdyż kaszka jest łatwa w przygotowaniu: 200 ml mleka podgrzanego lub w temperaturze pokojowej wystarczy wlać do miseczki do której dodajemy 4 pełne łyżki kaszki . Mieszamy i odstawiamy na 3 minuty aby nabrała właściwej konsystencji. Gotowe.
Mogę stwierdzić po pustej miseczce, że córce bardzo smakowało !  

***

Jeżeli również chcecie mieć możliwość zostania Ambasadorką w przeróżnych kampaniach zachęcam do zarejestrowania się na stronie Rekomenduj.to !

1 komentarz:

  1. Życzę miłego testowania. Bardzo ciekawy blog. Obserwuje i zapraszam do siebie ;) testujerekomendujekupuje.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń