8 marca 2016

Wieluń - Mój Ulubiony!Spółdzielnia Dostawców Mleka to zakład o ponad 70-cio letniej tradycji. Jest jednym z większych zakładów branży mleczarskiej województwa łódzkiego.
Posiada nowoczesne wyposażenie zarówno techniczne jak i technologiczne. Ma do dyspozycji proszkownię mleka, własną bazę transportową, oczyszczalnię ścieków oraz laboratorium badania surowca o europejskim standardzie wyposażenia.
W Spółdzielni Dostawców Mleka ściśle przestrzegane są standardy ISO 9001 i HACCP co gwarantuje produkt bezpieczny i zdrowy.
W ramach współpracy otrzymałam od firmy twarożek kanapkowo-sernikowy w trzech gramaturach 200 g , 450 g oraz 1 kg . Naturalny twaróg o śmietankowym, wyśmienitym smaku i gęstej, jednolitej konsystencji, zachowujący najcenniejsze składniki mleka. Nie zawiera substancji konserwujących, zagęszczających i stabilizatorów. Doskonały do kanapek, może stanowić podstawę do past, sosów, dipów oraz deserów. Osobiście uwielbiam nabiał więc byłam bardzo ciekawa smaku , sama nazwa ' Mój Ulubiony ' stawia wysokie kryteria wobec własnego produktu . 


Twarożek kanapkowo-sernikowy jest delikatny w smaku , wręcz maślany, ma gęstą konsystencję ale łatwo się rozsmarowuje . Opakowania są bardzo praktyczne , po użyciu produktu szczelnie można je zamknąć bez obaw , że nasz produkt przejdzie zapachem innych produktów znajdujących się w lodówce . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz