10 września 2016

FloraQueen - Wyślij kwiaty najwyższej jakości


Kwiaty to od zawsze dla mnie symbol miłości, uczucia, przyjaźni. Sprawdzają się idealnie na urodzinowy prezent bądź bez okazji a i tak zawsze wywołują uśmiech na naszych twarzach. Pragniemy by kwiaty które dajemy bliskim były świeże i miały piękny zapach, jednak co zrobić gdy przyjaciel, któremu chcemy powiedzieć 'dziękuję' daleko mieszka? Wtedy poczta kwiatowa staje się najlepszym rozwiązaniem.  Osobiście miałam możliwość zapoznania się z ofertą FloraQueen i otrzymałam piękny bukiet kwiatów.


Przyznam, że moment gdy przychodzi kurier z wielkim bukietem kwiatów jest niesamowity , uśmiech sam pojawia się nam na twarzy. Moim oczom ukazała się Różowa dama, bukiet z lilii i róż o bardzo żywych kolorach, niestety zdjęcie nie oddaje do końca ich uroku. 
Gdy tylko znalazły się w moim domu, cudowna woń kwiatów zaczęła unosić się po całym mieszkaniu a same stały się wspaniałą dekoracją. 
Po tym jakie wrażenie na mnie zrobiła przesyłka z pełną świadomością mogę zaznaczyć, że gdy do drzwi osoby, którą chcemy uraczyć pięknym bukietem zawita kurier będzie ona na pewno zachwycona. 

1 komentarz: