26 listopada 2016

Rekomenduj.to - Tchibo CafissimoJak u was  Black Friday ? Dla dla mnie  był obfity jednak nie w promocje a w przesyłki od kuriera. Na pewno wiecie, że na Rekomenduj.to trwały zapisy do kampani cafissimo, przyznam, że nie wiązałam z nią większych nadzieji jednak szczęście dopisało i mi. I tak oto przesyłka z expresem do kawy oraz kapsułkami znalazła się w moim domu.


W skład przesyłki wchodził oczywiście expres do kawy Tchibo Cafissimo Classical Hot, oraz 15 opakowań kapsułek o przeróżnych smakach. Nie mogłam się doczekać przygotowania pierwszej kawy, więc gdy tylko expres był już gotowy do użycia zdecydowałam się, choć nie było to proste, na kapsułkę Caffe Crema Xl gdzie w jednej kapsułce znajduje się podwójna ilość kawy dzięki czemu nie trzeba używać dwóch kapsułek na dużą filiżankę. Dla mnie idealna, delikatny smak palonej kawy ze spienionym mlekiem trafił w moje gusta i na pewno będzie on jednym z faworytów.
Moim drodzy kawosze a jak u was? Szczęście także się uśmiechnęło? :)


Jeżeli nie masz jeszcze konta a tak jak ja chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość bezpłatnego testowania nowości, zachęcam do zarejestrowania się na stronie Rekomenduj.to, daj sobie szanse ! :)

3 komentarze:

 1. Akurat ja nie przepadam za kawą, ale fajnie, że tobie szczęście dopisało.

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie magymany.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post :)

  Zapraszam-Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie pijam kawy :( Ale Tobie gratuluję ! Obserwuję Kochana i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń