16 grudnia 2016

CiastoPianka - Scann.R

Pogoda za oknem nie zbyt zachęcająca aby wyjść na spacer co przekłada się na to, że nasze dzieci się nudzą. Jak kreatywnie wykorzystać ten czas na zabawie? My wykorzystaliśmy ciasto piankę, która trafiła do nas dzięki Scann.R .
Po dość długim czasie oczekiwania przesyłka w końcu do nas dotarła. Otrzymałyśmy ciasto-piankę czyli miękką, gładką i lekką masę plastyczną dzięki, której można stworzyć sowę. Przyznam, że bałam się, że razem z nami ' będzie lepił dywan bądź podłoga ' jednak byłam mile zaskoczona gdyż okazało się, że ta masa nie brudzi, nie kruszy się oraz nie przykleja ! Jest do ewidentnie duża zaleta gdyż wiadomo, że jak nasze dziecko się bawi to bawi się cały dom. Ciasto piankę bardzo łatwo się formuje, jest przyjemna w dotyku. 
W opakowaniu znajdywały się wszystkie elementy potrzebne do wykonania owej sowy. Z tyłu opakowania zawarta jest informacja jak i co ze sobą połączyć co dla naszych najmniejszych jest super podpowiedzią. Nie jest to niestety zabawa na długie godziny, tym bardziej, że po zlepieniu elementów bardzo ciężko je odkleić aby nie zmieszać kolorów, ale na jeden raz w sam raz.

1 komentarz:

  1. My tez Mamy i jestem ciekawa tej pianki , lecz czeka na jakiś wolny dzień kiedy w spokoju wspólnie z synkiem przy mnie usiąde i stworzymy coś wspaniałego.
    Sówka pięknie się prezentuję !
    Buziaki Kochana!

    OdpowiedzUsuń