9 grudnia 2016

Efektima - maska/skarpeta do stóp.Po naszym małym spa z maską do dłoni od Efektimy, nadszedł czas aby zaprezentować was także maskę lecz tym razem do stóp tej samej firmy.
Profesjonalna, komfortowa i wygodna w użyciu maska do stóp, która pozwala na wyjątkową pielęgnacje oraz relaks stóp bez konieczności wychodzenia z domu. Zdecydowanie pomaga w zmiękczeniu naskórka i zrogowaceń. Doskonale nawilża i pielęgnuje przesuszoną skórę stóp. Spodziewanym rezultatem zabiegu powinna być widocznie nawilżona, wypielęgnowana, wygładzona i zrelaksowana skóra stóp. 
Sposób użycia, tak samo jak w przypadku maski do dłoni jest bardzo prosty, Należy wyjąć maskę z opakowania, przeciąć  wzdłuż przerywanej linii. Wsunąć stopy do środka maski-skarpety, nakleić paski zabezpieczające, w sposób uniemożliwiający zsunięcie się maski i pozostawić na ok/ 20-30 minut po czym umyć stopy ciepłą wodą.
Po wcześniejszym użyciu maski do rąk i zadowalających efektach jakie otrzymałam byłam bardzo ciekawa czy maska do stóp także spełni moje oczekiwania. Opakowanie bardzo podobne, także produkt znajduje się w saszetce gdzie jest jedna para skarpet. Na zapach nie zwróciłam uwagi gdyż nie jest to, jak dla mnie, ważny aspekt przy zabiegach dotyczących stóp. Po rozcięciu i włożeniu nogi czujemy chłodny płyn. Naklejamy paski tak aby maska dobrze się trzymała za co duży plus bo niestety przy rękawicach tego właśnie mi zabrakło. Dzięki szczelnemu zaklejeniu możemy bezpiecznie poruszać się po mieszkaniu bez obawy, że płyn się wyleje czy skarpeta nam się ściągnie. Dla lepszego efektu na nałożoną maskę można nałożyć zwykłe bawełnie skarpety i tak też zrobiłam. 
Po upływie czasu, ja trzymałam 30 minut, i spłukaniu wodą skóra jest widocznie zmiękczona i gładka oraz nawilżona. Produkt w 100% spełnia oczekiwania producenta.

5 komentarzy:

  1. Chętnie przetestowałabym na swoich stopach ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tak twarde pięty, że ich żadne skarpetki nie ruszają;)

    Obserwuję:) http://www.karminoweusta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń