23 stycznia 2017

Król Zabawek - Piłka z wypustkami do skakania

Zauważyłam, że zdecydowanie zabawki w naszym mieszkaniu przeważają. Tym bardziej, że za nami święta a dziś, nasza królewna obchodzi swoje drugie urodziny. Ale co zrobić gdy coś nam się bardzo spodoba bądź zobaczymy taką zabawkę jaką mieliśmy w dzieciństwie i chcemy przywrócić trochę wspomnień gdy teraz nasze dziecko będzie się nią bawiło? Staje się, taka zabawka, zdecydowanie naszym must have, tylko czy dziecko także będzie zadowolone?
Dziś pierwszy z pięciu postów dotyczący zabawek firmy KrólZabawek .


Król Zabawek powstał, aby promować tradycyjne drewniane zabawki edukacyjne oraz puzzle przestrzenne, które nie tylko bawią, ale i przyczyniają się do poszerzania umiejętności Twojego dziecka. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, wiemy jak ważne jest odpowiednie stymulowanie rozwoju dziecka poprzez zabawę. Oczywiście jak wdać na zdjęciu w asortymencie firmy nie tylko są drewniane zabawki ale dużo więcej.
W  sklepie znajdują się ekologiczne zabawki, dzięki którym Twoje dziecko będzie pobudzało swoją wyobraźnię, zdolności manualne oraz w bezpieczny sposób odkryje otaczający je świat.

Piłka z wypustkami do skakania sprawia wiele radości każdemu dziecku bez względu na wiek. Córka co prawda jeszcze sama nie utrzymuje się na niej ale bawi się nią na inne sposoby. Lekka, wytrzymała z bardzo praktycznymi uchwytami. Wykonana jest z elastycznego, łatwego do czyszczenia materiału. Co najważniejsze przy zamówieniu piłki dostajemy gratis pompkę, dzięki czemu nie spędzimy połowy dnia na dmuchaniu owego cuda. Piłka, co prawda, zajmuje trochę miejsca ale zawsze można wypuścić powietrze po udanej zabawie. 

Warto pamiętać, że ruch fizyczny jest bardzo ważny w rozwoju małych dzieci, a dzięki tej zabawce możemy zapewnić dziecku zabawy ruchowe zarówno w domu jak i na dworze.

2 komentarze: