24 stycznia 2017

Littlethings - 'i'm 99.9% sure a DISNEY princess , kubek ceramiczny.


Każdy z nas a przynajmniej większość uwielbia pić kawę bądź herbatę w swoim ulubionym kubku, ja do tej pory takiego nie miałam choć w kuchni przyznam jest ich dość sporo. Jednak trafiło w końcu i na mnie,dzięki littlethings poranna herbata smakuje i wygląda wspaniale.
Littlethings.pl to najwyższej jakości ekologiczne torby, koszulki, bluzy, magnesy, przypinki i akcesoria z niepowtarzalnymi nadrukami.W asortymencie firmy jest aż kilkadziesiąt wyjątkowych wzorów.Z Litthething możesz poczuć się jedyna w swoim rodzaju, a to dzięki temu, iż na ich stronie możesz zaprojektować swój unikalny projekt, co sprawi, że twoje motto, bądź ulubiony cytat czy też symbol może Ci towarzyszyć w życiu codziennym. 


Przeglądając asortyment firmy od razu przykuł mój wzrok kubek 'i'm 99.9% sure a DISNEY princess', spodobał mi się, ze względu na minimalistyczną szatę graficzną. a napis wywołał od razu uśmiech na twarzy. Jest to produkt ceramiczny w białym kolorze z wytrzymałą powłoką dzięki czemu można go zmywać w zmywarce.  Teraz poranna herbata dostarcza mi dawkę uśmiechu na cały dzień.

2 komentarze:

  1. Kocham takie sklepy i wydaje w nich bez sensu kupę kasy ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety to prawda bo nie których rzeczy nie da się odmówić :D !

      Usuń