15 marca 2017

MYVITA-PIPERYNA, CZYLI CZARNY PIEPRZ NIE TYLKO W KUCHNI.

Czarny pieprz ma dużo zdrowotnych i leczniczych właściwości. Warto pamiętać, że to nie tylko kuchenna przyprawa ale także idealny sposób na otyłość oraz związane z nią choroby. U mnie występuje jako suplement diety Piperyna od MyVita. 


W plastikowym opakowaniu znajduje się 60 małych, białych tabletek.Suplement diety Piperyna BioPerine®  zawiera standaryzowany ekstrakt z czarnego pieprzu w ilości 10mg 95 % w jednej tabletce. Polecane są osobom aktywnym, chcącym w sposób naturalny wspomóc kontrolowanie wagi ciała.
Piperyna to związek, który znakomicie wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Pobudza wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego) i pomaga w leczeniu zaparć, nudności, wzdęć oraz nadmiernego wydzielania gazów. Produkt zażywamy raz dziennie popijając dużą ilością wody. Ja łykam ją z samego rana, wtedy mam pewność, że jej nie zapomnę połknąć. W czasie stosowania suplementu dość szybko można odczuć działanie. Już po kilku dniach pozbyłam się wzdęć dzięki czemu mój brzuch stał się spokojniejszy. W przeciwieństwie do większości suplementów powodujących niekorzystny wpływ na zdrowie poprzez drastyczny spadek wagi ciała i szybki powrót nowych kilogramów, środki z zawartością piperyny gwarantują zdrowe i bezpieczne tempo spalania tkanki tłuszczowej. Piperyna wzmaga również wchłanianie leków i witamin oraz poprawia krążenie krwi, działa rozkurczowo, obniża ciśnienie i pomaga dotlenić tkanki. Dlatego warto pamiętać, że czarny pieprz powinien znaleźć zastosowanie nie tylko w naszej kuchni.2 komentarze:

  1. Piperyna - czytałam o niej wiele dobrego. Czy rzeczywiście zauważyłaś jakiś spadek wagi po jej stosowaniu? 😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Spadku wagi nie zaważyłam, myślę, że gdybym połączyła stosowanie jej z ćwiczeniami był by efekt. Jednak mogę powiedzieć,że mój brzuch stał się 'lżejszy' ;)

      Usuń