24 kwietnia 2017

REVERS - SILIKONOWA BAZA POD MAKIJAŻ

Makijaż zawsze powinno się zacząć od bazy, kamufluje ona przebarwienia i niedoskonałości, matuje, wygładza skórę, a najważniejszym zadaniem jest oczywiście utrwalenie całego makijażu, by przez cały dzień był nieskazitelny. Wcześniej, aż wstyd się przyznać, nie używałam bazy pod makijaż, do momentu aż poznałam silikonową bazę pod makijaż od REVERS .
Silikonowa baza pod makijaż przedłuża skutecznie trwałość makijażu, cera staje się idealnie wygładzona aksamitnie miękka i matowa. Lekka, pielęgnacyjna formuła zawierająca olejki silikonowe przygotowuje skórę do nałożenia fluidu lub pudru, zapewniając ich równomierne rozprowadzenie bez uwydatniania zmarszczek. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, nie obciąża skóry.
Produkt znajduje się w plastikowej tubce o pojemności 30 ml. Po odkręceniu czuć delikatny i przyjemny zapach. Dużym atutem tej bazy jest zdecydowanie aspekt, że po nałożeniu na skórę szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, dzięki lekkiej formule staje się niewyczuwalna i oczywiście niewidzialna dla oka. Po nałożeniu makijażu nie czujemy, żadnego dodatkowego obciążenia, pozostaje on na miejscu przez długie godziny, nie ściera się i nie rozmazuje.
Stosowanie produktu jest proste. Cienką warstwę kosmetyku nakładamy palcami na całą twarz i odczekujemy 30 sekund do całkowitego wchłonięcia produktu, po czym nakładamy jak co dzień makijaż.

Jeśli chcesz cieszyć się pięknym makijażem jeszcze dłużej niż dotychczas, koniecznie sprawdź bazę silikonową od Revers


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz