23 kwietnia 2017

PERFUMY NICOLE- IDEALNE DO TOREBKI

O perfumach Nicole mogliście już przeczytać na blogu. Jest to marka, kóra produkuje linię Perfum Nicole, obecnych na rynku od 1996 roku, są to odpowiedniki znanych zapachów stworzone na bazie oryginalnych francuskich esencji. Dziś chciałam wam zaprezentować nowość jaka pojawiła się w asortymencie firmy, mianowicie perfumy, które zmieszczą się do KAŻDEJ, nawet tej najmniejszej butelki.
Perfumy Nicole znalazły się w unikalnej,  9 mililitrowej buteleczce z napełniaczem, który został nazwany smart filler nicole 120 mililitrów . Nazwę swoją zawdzięcza temu, że nie jest szklana a plastikowa i ekonomiczna. Taka forma napełniacza to świetne rozwiązanie dla każdego perfumoholika, ponieważ możesz ją napełnić jakim tylko zechcesz zapachem perfum Nicole. W 9 mililitrowej, zaledwie 10 centymetrowej buteleczce, skrywa się aż 200 psiknięć twojego ulubionego zapachu, a dzięki temu, że jest taka malutka możesz ją mieć ze sobą wszędzie, nawet zmieści się do kieszeni spodni. Ja w mojej ukryłam zapach 001 Nicole czyli odpowiednik perfum Coco Chanel - Chanel 5, zapach który podkreśla elegancję i wyrafinowanie. Idealny dla kobiety pewnej siebie i niezależnej. Teraz może być on zawsze ze mną.

Jeśli jeszcze nie znasz perfum Nicole, zachęcam do zapisania się do Klubu Nicole, dzięki, któremu otrzymasz upusty aż do 35 %. Oczywiście, dołączenie i członkostwo jest całkowicie darmowe. W razie zainteresowania więcej informacji otrzymacie pod tym linkiem http://www.eurokotra.com/klub_nicole_pl.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz