11 maja 2017

REVERS - MASKARA CAT EYES

Każda z nas marzy o pięknych i długich rzęsach, od pewnego czasu stało się modne ich przedłużanie jednak osobiście wolę naturalne sposoby. Cały czas jestem na tropie idealnego tuszu, który wydłuży i podkreśli moje rzęsy bo natura mi ich poskąpiła. Od czasu tuszu do rzęs wake me up od Rimmel nie znalazłam lepszego odpowiednika. Czy marka Revers temu sprosta?  
Maskara CAT EYES Length & Volume to wydłużająco pogrubiający tusz do rzęs, dający efekt uwodzicielskiego spojrzenia. Szczoteczka z tradycyjnym włosiem rozdziela rzęsy i od nasady unosi je ku górze. Nadaje rzęsom ekstremalną objętość już po nałożeniu jednej warstwy - tak zapewnia producent. Przyznam, że opis mnie zaintrygował i nie mogłam się doczekać pierwszej aplikacji maskary.
Produkt znajduje się plastikowym odkręcanym opakowaniu, jak większość tego typu kosmetyków, o pojemności 10 ml. Szata graficzna w większości to panterka która nawiązuje do nazwy tuszu cat eyes. Po odkręceniu ukazuje nam się, niestety, plastikowa szczoteczka czego się nie spodziewałam ponieważ w opisie produktu widnieje 'szczoteczka z tradycyjnym włosiem'. Niestety dla mnie ponieważ ze względu na moje minimalistyczne rzęsy nie zapewnia ona oczekiwanego efektu, jednak chętnie zabrałam się za testowanie.
Tusz po nałożeniu pięknie rozdziela rzęsy, efekt podkręcenia jest jednak znikomy. Nie zauważyłam aby rzęsy się w ekstremalny sposób wydłużyły ani pogrubiły, a na tym mi szczególnie zależy przy doborze maskary. Produkt całkowicie nie dla mnie, jednak jeśli ktoś stawia na pięknie rozdzielone rzęsy maskara spełni jego oczekiwania. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz