27 czerwca 2017

JAK DUŻY UROŚNIE ALIGATOR? CZYLI FUNGATOR OD FUNIVERSITY

 Pogoda w kratkę nie zachwyca. Jednego dnia upalnie drugiego zaś ulewne deszcze. Wiadomo, że gdy pogoda za oknem jest ładna tym więcej czasu staramy się spędzać z dzieckiem na powietrzu, a co gdy pada deszcz? Cytując znaną piosenkę : ' W czasie deszczu dzieci się nudzą [...]' i jest to powszechnie znana prawda, której łatwo zaradzić spędzając kreatywnie czas ze swoją pociechą. My nieprzyjemne dni spędzamy z Funiversity, dzięki czemu łączymy naukę ze wspaniałą zabawą.
Ostatnio u nas w domu zamieszkał nowy, zielony gość z długim ogonem. Dla córki była to nie lada frajda gdy dowiedziała się, że mam dla niej jej pierwsze 'zwierzątko'. Okazuje się, że nawet aligator zabawka może stać się domowym pupilem. Codziennie karmiony świeżą zmienioną wodą będzie rósł coraz większy. FUN gator to niezwykłe stworzenie, które jest super-sorbentem, czyli substancją w niesamowity sposób chłonącą wodę. Bo przecież prawdziwe aligatory mieszkają na mokradłach :)
Przyznam, że sama z ciekawości czekałam, aż aligator zacznie się zmieniać. Codzienne zmienianie wody, opieka nad przyjacielem okazała się niezwykłą frajdą dla córki. Od razu po przebudzeniu prosiła mnie abyśmy rano wymieniły wodę i aby mogła wziąć aligatora na rączkę. Mogę śmiało stwierdzić, że taki niewinny eksperyment uczy systematyczności i opiekuńczości. Z dnia na dzień zabawka stawała się coraz większa a córka coraz bardziej zdumiona. A jak duży urósł aligator? To pozostawimy dla siebie, abyś i Ty był zaskoczony efektem ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz