26 czerwca 2017

PNEUMOVIT SEPT - AEROZOL DO GARDŁA

Pogoda nadal nie rozpieszcza.  Przyznam szczerze, że już nawet nie wiem jak mam ubierać siebie a już nie wspomnę o córce. Rano wychodzisz chłodno, z biegiem czasu robi się duszno po czym następuje upał a w godzinach wieczornych zrywa się wiatr i często kończy się to burzą i ulewnym deszczem. I jak tu pozostać zdrowym kiedy warunki atmosferyczne nam nie sprzyjają?
Moim najczęstszym problemem jest ból gardła, często moje przeziębienie od tego się zaczyna, a gdy dobrze nie zareaguję ciągnie się to przez całą chorobę. Jednym z moich pewniaków, dzięki któremu udaje mi się zastopować rozwój choroby jest Pneumovit Sepr - aerozol do gardł
a w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz w stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła.

Naturalne składniki zawarte w preparacie a zwłaszcza obecność chlorku sodowego, a także jodków i kwasu metaborowego wzbogacone o czynne związki szałwi i aloesu (garbniki katechinowe, fenolokwasy) hamują wzrost bakterii i grzybów, działają oczyszczająco, bakteriobójczo, ściągająco i przeciwzapalnie na błonę śluzową jamy ustnej i gardła, a związki manganu i wapnia działają przeciwuczuleniowo. Aloes dodatkowo łagodzi uczucie suchości w obrębie jamy ustnej i gardła. Kompleksowe działanie preparatu pozwala utrzymać śluzówkę w prawidłowym stanie fizjologicznym.
Preparat polecany szczególnie:
-w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła
-po zabiegach stomatologicznych
-w nawilżaniu i oczyszczaniu śluzówki jamy ustnej i gardła (centralne ogrzewanie, klimatyzacja itp.)

Produkt zdecydowanie i szybko działa, uczucie pieczenia i utrudnionego przełykania zanika już po kilku aplikacjach. Jest naprawdę skuteczny jednak smak zdecydowanie nie zachęca. Słony, gorzki, który w moim przypadku wymaga natychmiastowego przepicia. Jednak jest to mało znaczący aspekt ze względu na to, że najważniejsza jest skuteczność aerozolu, a w tym przypadku jest ona stuprocentowa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz