3 czerwca 2017

MEGLIO - ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY

Jak każda kobieta, mam mnóstwo chemii domowej aby ułatwić sobie sprzątanie a przy tym osiągnąć oczekiwany efekt. W moim asortymencie jest naprawdę dużo znanych i mniej znanych marek, które skutecznością dorównują tym z najwyższej półki. Od pewnego czasu do ich szeregu dołączyło kilka produktów od Meglio.  Myślę, że każdy z nas już rozpoczął sezon grillowy. Spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzy są świetnym pomysłem na spędzenie czasu poza domem, jednak gdy grill się skończy powracamy do rutyny a mianowicie oczywiście do sprzątania. Ja przyznam, że zawsze spędzałam dużo czasu na doczyszczeniu grilla po wszystkich pysznościach jakie na nim się znalazły. Doprowadzenie go do stanu sprzed grillowania było bardzo czasochłonne a efekty nie zawsze zadowalające. Jednak to się zmieniło gdy otrzymałam odtłuszczacz uniwersalny od Meglio.
Odtłuszczacz uniwersalny to nowy środek czyszczący o dużej koncentracji, owoc najbardziej zaawansowanych  badań naukowych, może mieć zastosowanie w każdym miejscy w domu i w pracy. Zastosowanie produktu jest naprawdę różne, między innymi piekarniki, okapy, fugi, mikrofalówki, meble kuchenne, kominki, wspomniane grille, okna, meble plastikowe, żelazka, samochody, motocykle, rowery, silniki, kosiarki, tapicerka, sprzęty biurowe, obuwie sportowe, plamy na odzieży oraz wszystkie tłuste i trudne do usunięcia zabrudzenia. Sposób użytkowania jest prosty, należy spryskać zabrudzoną powierzchnię i poczekać kilka sekund lub do kilku minut w przypadku plam trudno usuwalnych, następnie spłukać. W przypadku filtrów do okapu wystarczy pozostawić na 30 min w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu po czym spłukać. Plamy na odzieży należy spryskać i wyprać ubrania w pralne. W przypadku kolorowych tkanin trzeba przeprowadzić najpierw test w niewidocznym miejscu aby sprawdzić jak zachowa się produkt. Unikać użytkowania na wszystkie plastiki transparentne, np. kabiny prysznicowe. Nie używać do drewna.
Odtłuszczacz jest naprawdę skuteczny, u mnie sprawdził się do doczyszczania grilla, kuchenki i innych sprzętów kuchennych, również o naczyń żaroodpornych. Także został wypróbowany do felg i również zadziałał bez zarzutu. Jest to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz