24 lipca 2017

BASILUR - ZIELONA HERBATA CEJLOŃSKA W PIĘKNYM OPAKOWANIU

Gdy znajdujemy chwilę na relax, w ciągu zapracowanego dnia, każdy spędza ją inaczej, w dogodny dla siebie sposób
 Jedni czytają ulubioną lekturę, inni zaś odpręża filiżanka ulubionej kawy bądź herbaty. Dziś przedstawię wam produkt dla koneserów tego drugiego typu. Mowa oczywiście o przepięknie zapakowanej, i to będę zdecydowanie podkreślać, zielonej herbacie cejlońskiej od Basilur.
Tak jak napisałam powyżej produkt znajduje się w przepięknym, mieniącym się, metalowym, szczelnie zamykany pudełku z niesamowitą szatą graficzną, która ukazuje bukiet kwiatów z etykietką zawierającą napis with Love czyli z miłością. Sam wygląd sprawia, że chcemy aby ta herbata zdobiła nasze półki i dołączyła do naszych zbiorów.  Dzięki niebanalnej oprawie produkt sprawdzi się idealnie na prezent dla naszych bliskich. Przy pierwszym otworzeniu puszki musimy przeciąć banderolę, która zapewnia nas że nikt przed nami nie otwierał naszego zakupu. Po otworzeniu opakowania wita nas cudowna woń.
100 % zielona herbata cejlońska z dodatkiem wiórków kokosowych oraz nutą róży, bławatku i granatu, dzięki zawartym składnikom jest bardzo aromatyczna. Poza znajdującym się w pudełku suszem znajdziemy również specjalne woreczki  które ułatwią nam sposób zaparzania herbaty. Smak, moim zdaniem, jest dość specyficzny. Zdecydowanie zadowoli on podniebienia prawdziwych koneserów tego typu herbat. Przeważa w nim nuta róży przez co , jak dla mnie, daje " perfumowany " posmak , jestem jednak pewna, że znajdzie ona swoich miłośników. Wiec jeśli lubicie próbować nowych smaków i stawiacie na wyjątkowe opakowania ta herbata sprawdzi się w waszych domach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz