19 lipca 2017

SUPER KRÓWKA - ZDROWE I PYSZNE SŁODYCZE.

Nie wiem dla ilu z Was, ale dla mnie krówki to zdecydowanie smak dzieciństwa. Ciągnące się, przesłodkie łakocie podbijały nasze serce gdy byliśmy mali. Jako dorosła osoba także lubię oddać się chwili rozkoszy i poczuć smak beztroskich lat. A odkąd wiem, że krówki też mogą być zdrowsze i ekologiczne po inne już na pewno nie sięgnę. Mowa oczywiście o słodyczach firmy superkrowka.pl!
Firma SuperKrówka chce dać ludziom pyszne i zdrowe słodycze, a co najważniejsze chcą na dobre zmienić nawyki żywieniowe polaków. Produkty tworzone są z myślą  o tych, którzy tę przyjemność musieli ograniczyć ze względu na różne nietolerancje pokarmowe czy choćby cukrzycę, wreszcie też o tych, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie i uważnie czytają etykiety. Krówki są na bazie cukru i mleka kokosowego, bogate w błonnik, bez glutenu i bez mleka dzięki czemu są bogatym źródłem fosforu, magnezu i potasu. Nie zawierają tłuszczu pochodzenia zwierzęcego.
Łakocie znajdują się w foliowym opakowaniu o pojemności 150g. Dzięki przejrzystej grafice od razu wiadomo do jakich odbiorców produkt jest skierowany. Klarowne informacje przekazują, że krówki nie zawierają glutenu mleku oraz, że są odpowiednie dla vegan co ułatwi potencjalnym kupcom wybór odpowiednich dla nich produktów. Krówka występuje w dwóch wariantach smakowych, mianowicie  kakao i toffi. Nie odstępują smakowo od popularnych krówek, mimo iż wyprodukowane są z innych składników, a ciągnący środek sprawia, że z chęcią sięgniemy po kolejną.
Dla mnie jest to super zamiennik popularnych słodyczy na ekologiczne i zdrowsze dla naszych pociech. W końcu Wiem co jem! :)

1 komentarz: