14 lipca 2017

DELIA - PŁUKANKI DO WŁOSÓW

W ostatnim czasie bardzo modne stały się wszelakie odcienie blondu. Ja osobiście jestem brunetką jednak ten trend nie przeszedł obok mnie obojętnie. Z zaciekawieniem oglądałam jak można odmienić swój wizerunek nadając włosom niecodzienną barwę. Delikatny róż podbił moje serce, który stał się najgorętszym trendem sezonu według stylistów. Mogłoby się wydawać, że wyglądać może wulgarnie , jednak odcień jaki możemy uzyskać dzięki płukankom do włosów jest fenomenalny, i gdyby nie mój dotychczasowy kolor włosów na pewno dokonałabym owej zmiany.
Jak tego dokonać? Może się wydawać trudne i drogie jednak nic bardziej mylnego. Chciałam wam zaprezentować produkty firmy Delia, mianowicie płukanki do włosów, dzięki którym zaspokoisz swój apetyt  na odrobinę wakacyjnego szaleństwa sama, bez zbędnych wizyt u fryzjera a co najważniejsze bardzo tanim kosztem. Płukanki do włosów nie tylko nadają przepiękny kolor ale także pielęgnują twoje włosy, eliminują niechciany żółty odcień, nadają piękny, głęboki połysk oraz delikatnie rozświetlają, dzięki czemu włosy wyglądają na zdrowe i odżywione a co najważniejsze koszt tego produktu nie przekracza 10 zł! Wydaje mi się, że jest to idealne rozwiązanie na odrobinę wakacyjnego szaleństwa, na które każda z nas może sobie pozwolić.
A może wy już dokonałyście takiej zmiany, jeśli tak to czy jesteście zadowolone z efektu? a może znalazłyście jakieś minusy kultowych płukanek?
Napiszcie co sądzicie o tym nowym trendzie ! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz