28 lutego 2018

PRODUCENT PRZYPRAW VISANA - PRZYPRAWY Z NATURALNYCH SUROWCÓW ROŚLINNYCH

Przyprawy to nieodłączna część każdej kuchni. Dodają one smaku i niepowtarzalnego aromatu, przez co nasze codzienne potrawy możemy przyrządzać na tysiące sposobów. Osobiście jestem zwolenniczką wszystkich potraw 'pomidorowych', od pomidorówki do pulpetów w sosie pomidorowym przez lazzanie. Dlatego też kombinuję ze smakiem aby nie zawsze on był oczywisty dla domowników, a ostatnio moim potrawom nowego oblicza dodają przyprawy Visana, które  są z naturalnych surowców roślinnych zawierających kompleks biopierwiastków regulujących prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych!
Przyprawy znajdują się w foliowych torebkach, które niestety nie są zbyt trwałe. Możliwe, że trafiłam na gorszą partię jednak opakowania dwóch produktów dotarły do mnie naderwane czego skutkiem trochę produktów pozostała w pudełku. Jednak nie ma co się martwić, większość dała się uratować, a dzięki temu, że trochę ich się uwolniło przesyłka pachniała naprawdę aromatycznie.
Powracając do wstępu i moich zamiłowań do potraw pomidorowych, wypróbowałam od razu suszone pomidory, rozdrobnione bez chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku, w najprostszej odsłonie zupy pomidorowej. Po jej ugotowaniu zupa stała się gęstsza i nabrała głębszego, bardziej wyrazistego smaku, a aromat unosił się w całym domu.
Warto przypomnieć, i będę to podkreślać, że Visana produkuje przyprawy z naturalnych surowców roślinnych zawierających kompleks biopierwiastków regulujących prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Więc jeśli stawiasz na zdrowe składniki i nie chcesz ograniczać się w smaku, zdecydowanie zapoznać się z asortymentem producenta przypraw Visana, tym bardziej, że ceny mają na prawdę konkurencyjne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz