13 października 2015

Kampania Wilkinson - Rekomenduj.to

Nie dawno startowała na portalu testerskim Rekomenduj.to kampania dla mężczyzn, dzięki której Panowie mieli okazję przetestować maszynki Wilkinson Sword Xtreme3 Ultimate Plus. 
Firma Wilkinson wprowadzała wiele innowacji , stworzyła pierwszą maszynkę ze stali nierdzewnej oraz pierwszą maszynkę z kratką ochronną - Protector3 . Co więcej, wprowadziła pierwszą na świecie maszynkę jednorazową z 3 elastycznymi ostrzami - Xtreme3 .
Przesyłka doszła bardzo szybko  , sprawnie bez żadnych uszkodzeń  . W opakowaniu znalazły się :
- 10 maszynek do rozdania znajomym
- 8 maszynek w paczce dla testera 
- 20 ulotek na temat produktu
- przewodnik ambasadora 

Nie ukrywam , że Mój Mężczyzna był bardzo zadowolony z zawartości paczki , tym bardziej , że jest to kampania idealna dla niego .
Czym wyróżniają się maszynki8 Wilkinson Sword Xtreme3 Ultimate Plus ?

3 elastyczne ostrza na ruchomej główce , które idealnie dopasowują się do Twojej twarzy , zapewniając wyjątkowo dokładne golenie.
O 50% szerszy pasek nawilżający , skutecznie nawilży i pomoże ochronić Twoją skórę przed podrażnieniami . Także pasek napinający jest o 50 % szerszy - teraz Twoje golenie będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze .
Ergonomiczny kształt rączki , i o 16% większa waga sprawiają, że maszynka Xtreme3 idealnie leży w słoni . Dzięki temu masz pełną kontrolę golenia - wszystko sygnowane charakterystycznym znakiem X na rączce maszynki.
Wymienne ostrza , dzięki czemu maszynki Wilkinson będą z nami na dłużej .A Wy? Wasi Partnerzy mieliście okazję przetestować maszynki od Wilkinson? ;)

***

Chcecie poznać ciekawostki o goleniu ,  jak radzić sobie z problemami podczas golenia? 

Napiszcie o tym w komentarzu a pojawi się post na ten temat ! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz