18 lutego 2017

LoveDetoxTea - bądź piękniejsza każdego dnia.

Detox organizmu jest coraz bardziej popularny, możemy oczyścić organizm z toksyn na przeróżne sposoby jakie są nam oferowane, między innymi tabletki, napoje, wszelakie domowe sposoby oraz herbata. Na rynku można znaleźć dużo marek, które produkują herbatę oczyszczającą, mnie ujęła jedna, swoją szatą graficzną, składem i nazwą a mianowicie LoveDetoxTea.
W Love Detox tea zostały zamknięte wszystkie niezbędne składniki by odchudzanie było bezpieczne i skuteczne. Wszystkie zostały starannie wyselekcjonowane z kontrolowanych, ekologicznych upraw i są pochodzenia naturalnego. Grupa ekspertów dopełniła mieszankę kompleksem ziół,które  korzystnie wpływają na włosy, skórę i paznokcie. Dzięki składnikom Love Detox Tea następuje oczyszczenie organizmu pozbywając się jednocześnie zbędnych kilogramów. Dodatkowo zmniejsza uczucie głodu skutecznie poprawiając samopoczucie podczas kuracji oczyszczającej. W skład kuracji wchodzę dwie herbaty, Good Morning oraz Good Night. Produkt Good morning należy pić rano aby przyśpieszyć metabolizm, spalić nadmiar tłuszczu oraz dostarczyć sobie energi na resztę dnia, w jej skład wchodzą hibiskus kwiat, guarana, yerba mate, zielona herbata gunpowder, mniszek lekarski liść, morwa biała liść, czystek ziele, morwa biała owoc, rokitnik owoc, natomiast Good Night należy pić codziennie wieczorem aby wyregulować trawienie, ukoić nerwy, zrelaksować się i oczywiście oczyścić organizm podczas wypoczynku a jej skład wchodzą hibiskus kwiat, melisa liść, pokrzywa liść, herbata czerwona pu-ehr, mniszek lekarski liść, morwa biała liść, czystek ziele, cykoria, owoc goji.
Obie herbaty znajdują się w papierowym opakowaniu z zamknięciem, dzięki czemu cały aromat pozostaje w saszetce. Szata graficzna jest typowo kobieca, piękne kolory przyciągają wzrok i sprawiają, że chce się ją kupić. Taki zestaw herbat wystarcza na 14 dniowy detox organizmu, pod warunkiem oczywiście, że będzie się je piło regularnie, do czego jest naprawdę łatwo się przyzwyczaić gdyż aromatyczny smak obu wariantów zdecydowanie do tego zachęca.

Producent gwarantuje zmniejszenie wagi ciała, poprzez pozbycie się nadmiaru wody i natychmiastowe przyśpieszenie metabolizmu, dzięki czemu organizm szybciej spali nadmiar tłuszczu, zredukowanie cellulitu oraz zwiększenie elastyczności skóry, oczyszczenie organizmu z toksyn, prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, zwiększenie poziomu Twojej energii witalnej i poprawienie samopoczucia, wzmocnienie włosów, skóry, paznokci, podniesienie odporności organizmu oraz spokojny sen.
Jakie ja odczułam efekty?
Zdecydowanie pozbyłam się nadmiaru wody, co oczywiście objawiało się częstszym korzystaniem z toalety, do tego pozbyłam się uczucia wzdętego brzucha, wszelakie uczucie bulgotania czy przelewania także zanikło, brzuch po prostu stał się 'spokojny'. Zmniejszenie wagi ciała nie nastało, jednak można zauważyć, że nie jestem już opuchnięta co za skutkowało tym, że wygląd figury się poprawił. Po wypiciu porannej dawki herbaty, organizm zostaje nawodniony dzięki czemu nie następuje uczucie ospałości, co do wzmocnienia włosów, skóry i paznokci zauważyłam efekt przy ostatniej pozycji. Paznokcie stały się twardsze, nie rozdwajają się.
Myślę, że takie efekty zadowoliły by większość z Was! Dzięki przyjemnemu rytuałowi picia herbaty codziennie rano i wieczorem, z czego większość z was pewnie i tak to robi, można zadbać o swój organizm w sposób przyjemny i niewymagający wysiłku. Z Love Detox Ty, pokochasz siebie na nowo.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz