26 marca 2017

DEDRA - PIĘKNY ZAPACH W CAŁYM DOMU

Wiosna za oknem, aż przybywa chęci do porządkowania domu.  Chcemy też wpuścić trochę tej pięknej pogody do środka do czego używamy przeróżnych odświeżaczy powietrza, psikanych, wkładanych do gniazdka. Nie ważne co byleby by piękny zapach zdobił nasze wnętrza. A co jeśli można połączyć przyjemną woń i estetyczne, pasujące do pomieszczenia opakowanie? Na to pytanie znajdziemy odpowiedź w asortymencie firmy DEDRA, która oferuje pięknie wyglądające, w szklanym flakonie ratanowe pręciki, które zapewniają zapach na długi czas !
U mnie w mieszkaniu można poczuć słodką wariację czyli słodki aromat dojrzałych owoców, z nutami cytrusów z subtelnymi aromatami wanilii i piżma.
Ekskluzywny zapach, w którym dominuje drewno oraz esencje ziołowe z orzeźwiającymi nutami owoców cytrusowych. Ten zapach nadaje wnętrzu poczucie ekskluzywności i wyjątkowości. Mnie osobiście uwiódł, delikatny a zarazem wyrazisty. Dodaje wnętrzu tej wiosennej nutki. Wprowadza poczucie orzeźwienia, świeżości. Wcześniej nie spotkałam się z podobnym dyfuzorem, który zapewnia zapach poprzez wchłanianie olejku w patyczki i w sumie jakbym taki zobaczyła nie uwierzyłabym, że coś takiego sprawi, że w całym mieszkaniu czuć przyjemną woń, a jednak. Wystarczy raz na 14 dni obrócić patyczki we flakonie,żeby zapach został z nami na dłużej. Nie trzeba z nim chodzić i rozpylać, dzięki czemu unikamy lepkiej warstwy na podłodze, która powstaje gdy produkt opada na ziemię. Oszczędzamy sobie dzięki temu czasu na sprzątanie, bo wiadomo, że my mamy mamy go niestety nie za wiele, a możemy spożytkować go w zupełnie inny sposób, na przykład na chwilę relaksu z filiżanką ulubionej kawy. Znowu powrócę do wyglądu,flakon stanowi piękną dekorację, jeśli ktoś wcześniej nie spotkał się z podobnymi pałeczkami zapachowymi, nie zorientuje się, że to właśnie z tego wydobywa się zapach. Elegancka forma dodaje estetyki i nawet gdy olejek się wyczerpie może dalej stanowić dekorację pomieszczania.
Dzięki temu produktowi już nawet nie patrzę na inne produkty typu odświeżacze aby zapewnić mieszkaniu ładny zapach. Zdecydowanie zagości on u mnie na stałe.

1 komentarz: