23 marca 2017

DOBRE BO POLSKIE - PORTFEL MĘSKI OD POLSKAGALANTERIA

Sklep z Polską Galanterią oferuje nam szeroki wybór produktów znanych polskich producentów.  W asortymencie znajdują się dobre jakościowo akcesoria a co najważniejsze rodzime. 
Portfel męski to nieodłączny atrybut każdego współczesnego mężczyzny. To w nim przechowywane są pieniądze, karty płatnicze oraz ważne dokumenty, które powinny być zawsze pod ręką. Często portfel jest również symbolem statusu, ponieważ wysokiej jakości produkt, wykonany z naturalnej skóry jest uosobieniem mężczyzny, który nie uznaje kompromisów, jest pewny siebie i skutecznie dąży do realizacji celów.
Przeglądając ofertę sklepu natrafiłam na idealny portfel dla partnera wykonany z wysokiej jakości e-skóry. Jest standardowych rozmiarów dzięki czemu jest poręczny i mieści się w każdej kieszeni. W środku znajduje się typowe wyposażenie portfela. Przegroda na bilon, banknoty oraz miejsce na karty. Znajduję się w nim także 3 większe przegródki dzięki czemu możemy nosić większe dokumenty. Mnie ujął swoim minimalizmem. Z pozoru zwyczajny portfel jednak bardzo elegancki. Idealny na co dzień jak i też do strojów wizytowych. 


Jeśli spodobał Ci się produkt, i chciałbyś wybrać coś dla siebie z asortymentu firmy, wraz ze sponsorem PolskaGalanteria zapraszam na konkurs, w którym do zdobycia jest bon o wartości 50 zł! 
Kokurs odbywa się na facebooku .

2 komentarze:

  1. Ja co roku na Boże narodzenie dostaje portfel! haha
    Ale z pewnością wezmę udział w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń