22 kwietnia 2017

DEDRA - OVENGRILL


Przypalenia i tłuszcz pozostający na naczyniach i urządzeniach są zgrozą każdej gospodyni domowej. Czasem trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku aby nasz piekarnik znowu zaczął lśnić. Do momentu aż nie spotkałam produktu OVENGRILL od Dedra, nie wiedziałam, że mycie urządzeń z tłuszczu może być naprawdę takie łatwe. A to nie jedyne jego zastosowanie.
 Skoncentrowany środek do czyszczenia piekarnika i grilla znajduje się w plastikowej butelce z dozownikiem, dzięki swojemu kształtowi idealnie wpasowuje się w dłoń co sprawia, że jest wygodny podczas użytkowania. Sposób użycia jest bardzo prosty, należy podczas czyszczenia rozprowadzić preparat po całej powierzchni sprzętu, który chcemy umyć i pozostawić na 30 minut. Powstanie piana, która ułatwi mycie preparatu. W miejscach mocno zabrudzonych należy jeszcze raz powtórzyć tę czynność. Resztki preparatu zmywamy gorącą wodą i gotowe. Jeśli efekt czyszczenia nie jest zadowalający, należy czyszczoną powierzchnię podgrzać do temperatury maksymalnie 30 oC, co sprawi, że brud się wytopi. Należy pamiętać, że temperatura powyżej zalecanej w kombinacji ze środkiem czyszczącym mogłaby spowodować uszkodzenie powierzchni. Zalecany do piekarników emaliowanych, nierdzewnych kuchenek elektrycznych i grilli. Idealnie się także sprawdza do czyszczenia naczyń żaroodpornych na, których pozostał trudny do usunięcia tłuszcz. Pomoże też w domyciu drzwi, które ze względu na swój wiek i czynniki zewnętrze pożółkły, ten preparat przywróci im biel a także nasz brodzik prysznicowy znów zalśni czystością. Tego produktu nie używamy do aluminium, teflonu, powierzchni lakierowanych, z tworzyw sztucznych. drewnianych, chromowanych i piekarników z funkcją samoczyszczenia. Ze względu na swój żrądzy skład zawsze musimy pamiętać  o nałożeniu rękawic ochronnych.
Oven grill dzięki temu, że sprawdza się nie tylko w czyszczeniu piekarników i grilli, jest uniwersalny, co sprawia, że oszczędzamy czas jaki poświęcamy na zmianę środków czyszczących, oszczędzamy pieniądze, ponieważ kupujemy tylko jeden produkt i oczywiście dzięki sile tego produktu dużo mniej czasu zajmie nam całe sprzątanie.Jest to idealne rozwiązanie dla każdej przedsiębiorczej pani domu. 


1 komentarz:

  1. Uwielbiam produkty dedry. Również testowałam je i byłam zadowolona.

    OdpowiedzUsuń