21 kwietnia 2017

NUTRICELLA - SUPLEMENT DIETY, ZIOŁA BIOAKTYWNE NA OCZYSZCZANIE


Herbaty i różnego rodzaju zioła do zaparzania mają niezwykły aromat, momentu kiedy zaopatrzyłam się w zaparzacz nie wyobrażam sobie dnia bez pełnego aromatu, zdrowego naparu.
Ostatnio na StraganZdrowia zawitała seria nowości, w postaci ziół bioaktywnych, mianowicie chodzi mi o suplementy diety nutricella, które dzielą się na serię zieloną, niebieską, żółtą i  czerwoną serie. Dziś przedstawię wam produkt z tej pierwszej - zielonej czyli zioła bioaktywne na oczyszczanie.
Oczyszczanie organizmu i to regularne to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Zioła bioaktywne 'na Oczyszczanie' dzięki zawartości pokrzywy, korzystanie wspomagają proces usuwania toksyn oraz nadmiernej ilości wody z organizmu. Kłącze perzu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, a ziele fiołka trójbarwnego korzystnie wpływa na procesy trawienne. Aby uzyskać pożądany efekt należy pić napar w ciągu dnia w 3 porcjach między posiłkami. Jakie otrzymamy korzyści dzięki oczyszczeniu organizmu? Same pozytywne, czyli takie jak więcej życiowej energii, radości i energii witalnej, lekką głowę i jasne myślenie, oraz oczywiście lepiej pracujące organy .
 
Produkt znajduje się w kartonowym opakowaniu o pojemności 70g. Szata graficzna jest przejrzysta, najważniejsze informacje zostały zawarte na opakowaniu a dzięki wyciętemu okienku możemy zobaczyć jak wygląda produkt. W środku kartonu znajdują się ręcznie selekcjonowane zioła zamknięte szczelnie w przeźroczystym opakowaniu do którego jest dołączona klamerka aby po użyciu można było zamknąć produkt i zatrzymać aromat ziół. Po zaparzeniu czuć przyjemną woń ziół, która unosi się w powietrzu. Dzięki mieszance ziół jaka jest zawarta w składzie smak produktu jest bardzo wyraźny, przeważa w nim pokrzywa. Po wypiciu szklanki naparu zanika uczucie głodu, dzięki czemu nie podjadamy między posiłkami. Przestają nam towarzyszyć wzdęcia, co sprawia, że czujemy się lżejsi.
Dlatego też warto zadbać aby parę razy w roku oczyścić organizm, a obiecuję, że poczujecie różnicę i zaczniecie robić to regularnie .
2 komentarze:

  1. Bardzo fajny i pomocny ten produkt, zwłaszcza jak ktoś pije dużo kaw :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja na szczęście pije jej mało ale i tak lubię ' być czysta ' od środka :)

      Usuń